Viac...

VIDEO: Ako bude vyzerať turné NERIEŠ a THE PARANOID?

Čo sa stane keď sa spoja rockeri s dvomi rapermi? No tak to si musíte proste pozrieť. Boli sme totiž na skúške na spoločné turné Nerieš a The Paranoid. A tak je tu náš prvý (dosť divný) rozhovor! A nejaké info nájdeš určite aj pod videom. 

ODPORÚČANIE: 18+ … obsahuje drsnú reč hudobníkov. Bráško.

Najzaujímavším koncertom bude asi Bratislava. Čo extra nás tam čaká?

— ” Jasné, bude tam djský set Patrika Rivieru, bude tam s nami Strapo, ktorý slúbil, že dojde… ale iba v Bratislave.”

Ako reagovali ľudia na vaše vystúpenie na letnom Hip Hip Žije?

— “Jeden z top koncertov a to sme naozaj skromný ľudia. Ľudia boli nadšení, teda ale nechcem hovoriť za ľudí… ale za nám môžem povedať, že to bolo na 110 percert. A ohlasy samozrejme brutálne.”

Ako prišiel nápad ísť spolu celé turné?

— ” My sme nad niečim rozmýšlali už počas skúšok na náš koncert na Hip Hop Žije, čo sme mali mať teda ako jedinú spoločnú akciu. Už tam padali nejaké návrhy, že by sme neskôr mohli skúsiť spolu ešte niečo viac. A je to aj skvelá šanca pre ostatných ľudí, čo sa na ten koncert nemohli dostať, aby uvideli túto jedinečnú show vo svojich mestách. Dobrý nápad, nie?”

Na otázky o tom, čo konkrétne sa bude na koncertoch diať sme dostali len ódu na “kuřecí nářez”. Teda… ale nakoniec predsa len: “Budeme hrať skladby od Nerieš aj od The Paranoidu a bude to rôzne poprepletané všelijako a všelikde”.

Spojenie THE PARANOID + NERIEŠ si môžete vypočuť dokopy v piatich mestách po celom Slovensku. Nepôjde však o klasický dvojkoncert, ale o špeciálny setlist tvorený mixom oboch formácií. Niečo podobné (len s piesňami Nerieš) sme mohli zažiť už na tohtoročnom HipHop Žije na Zlatých Pieskoch.

Jednou z najnovšie potvrdených informácií je, že na koncerte v Bratislave sa ako hosť ukáže na pódiu aj raper Strapo. Čaká nás teda veľmi zaujímavý event na ktorom nesmieš chýbať. Lístky kupiš TU.

To Top