Viac...

Ako malo skončiť Star Wars The Last Jedi? Zábavné video Vám to ukáže!

Star Wars: Poslední Jediovia je americký epický sci-fi film, uvádzaný aj ako Epizóda VIII zo série Star Wars, ktorý napísal a režíroval Rian Johnson. Je to druhý film v “sequel” trilógii; prvým filmom je Star Wars: Sila sa prebúdza!.


Postavy z predchádzajúceho filmu (resp. filmov) hrajú v hlavných úlohách Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels a Gwendoline Christie. Nové postavy hrajú Kelly Marie Tran, Benicio del Toro a Laura Dern. The Last Jedi je posledným filmom Carrie Fisher, ktorá zomrela v decembri 2016 a bol venovaný jej pamiatke. Pokračovanie Star Wars Epizóda IX je naplánovaná na rok 2019.

Film mal svetovú premiéru 9. decembra 2017 v Los Angeles, 14. decembra 2017 na Slovensku a 15. decembra 2017 v USA. Medzi niektorými fanúšikmi sa však veľkej obľube netešil. Mohli ste postrehnúť rôzne zmiešané názory a recenzie. Pre odlahčenie situácie si môžete pozrieť toto zábavné video. 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Košík + doprava 2 € Položka odstránená. Späť