Cinema

Ako malo skončiť Star Wars The Last Jedi? Zábavné video Vám to ukáže!

Článok prečítate za: 1 min.

Star Wars: Poslední Jediovia je americký epický sci-fi film, uvádzaný aj ako Epizóda VIII zo série Star Wars, ktorý napísal a režíroval Rian Johnson. Je to druhý film v “sequel” trilógii; prvým filmom je Star Wars: Sila sa prebúdza!.

Postavy z predchádzajúceho filmu (resp. filmov) hrajú v hlavných úlohách Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels a Gwendoline Christie. Nové postavy hrajú Kelly Marie Tran, Benicio del Toro a Laura Dern. The Last Jedi je posledným filmom Carrie Fisher, ktorá zomrela v decembri 2016 a bol venovaný jej pamiatke. Pokračovanie Star Wars Epizóda IX je naplánovaná na rok 2019.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Film mal svetovú premiéru 9. decembra 2017 v Los Angeles, 14. decembra 2017 na Slovensku a 15. decembra 2017 v USA. Medzi niektorými fanúšikmi sa však veľkej obľube netešil. Mohli ste postrehnúť rôzne zmiešané názory a recenzie. Pre odlahčenie situácie si môžete pozrieť toto zábavné video. 

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top