Ako sa dostať do skúsenej kapely, alebo … vyzerá to na patriarchát !

0
16
views

Píše sa marec roc(k)u 2012, keď pociťujem neúspech v mojej hudobnej realizácii. Už začínam mať pocit, že sa moja púť medzi hudobníkmi končí. Tak si pobrnkávam na gitare, keď mi tu zrazu praskne struna.

Som nútený ísť do music-shopu a kúpiť si nový set. Na dverách ma však čakal inzerát kapely TRY, ktorá zháňa lídra. Riskol som to !  Ako som neskôr zistil, vošiel som do zaujímavého a veselého zoskupenia. Po mesiacoch spoločného makania a využívania kopancov od múz sme už teraz tu – s najčerstvejším hudobným lístkom. Tak nech sa páči…

Spevák kapely Ján Johny Ločaj.

Kapela Try začala svoje účinkovanie už v roku 2008, odkedy sa v nej prestriedalo viacero hudobníkov a speváčok s rôznymi názormi na hudobné smery. Momentálne sú však v čisto chalansko-chlapskom zložení s alternatívno-rockovými prvkami a s novým vokálom.

Počas posledných mesiacov boli najmä zavretí v skúšobni zameriavajúc sa na tvorbu nových energicky výživných songov, takže sa máte na čo tešiť.

Prvým z tohto horúceho rockového kotla je song Bez teba. Práve touto skladbou bojujú o vašu priazeň v súťaži Rebrík, ktorú usporadúva Nitrianske rádio Max.

Chalani sa dostali už do prvej šestky súťažiacich a v rámci súťaže odohrajú 2 koncerty:

16.11. vo Valašskom šenku

1.12. v Novej pekárni, kde sa bude konať finále súťaže


Takže im držte palce, posielajte hlasy a komentujte ich na stránkach:

http://www.facebook.com/pages/TRY/156514836642?ref=hl

Song bez teba si môžete vypočuť tu:


Bližšie info o súťaži rebrík a hlasovaní:

http://radiomax.sk/index.php?cmd=article&aid=2058