Viac...

Ako sme boli sme na koncerte OCEANS ATE ALASKA a nahrali sme s nimi GUITAR & GEAR!

Najprv vás ponaťahujeme… tak si dáme krátky report z koncertu.

V Kulturák klube sme bol na akcii prvýkrát. Aj keď to priestorovo nie je najväčší klub, je to naozaj zaujímavý priestor, z ktorého ostanete príjemne prekvapený.

Show odštartovala skupina Skywalker, ktorá rozprúdila atmosféru v klube chytľavými riffmi a kvalitnými vokálmi. Aj keď účasť na koncerte bola do sto ľudí, na atmosfére v klube to neubralo.

Po nich nasledoval hlavný bod programu a to anglická metalcore skupina Oceans Ate Alaska, známa hlavne pre svoje technické riffy a bicie no taktiež výrazné vokály. Z koncertu sme odišli s naozaj príjemným zážitkom z kvalitných koncertov a tomu kto tieto kapely nepozná, určite odporúčam vypočuť si ich tvorbu.

A TERAZ TO HLAVNÉ: GUITAR&GEAR je späť!!!

Seriál o gitaristoch pre hudobníkov, ktorý si obľúbilo viacero z vás sa vracia v novej sile. Síce sme na našom Facebooku a Instagrame písali, že začíname až na jeseň, prečo si nespraviť radosť už cez leto?

Za pomoci organizátorov z PKOTG sa nám podarilo dohodnúť s kapelou a tak tu pre vás máme náš nový formát Guitar & Gear: STAGE SPECIAL spolu s hosťom Oceans Ate Alaska! Diel uvidíte už o týždeň, tak zatiaľ krátka upútavka:

To Top