Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Ako znie metalový featuring na najväčšom hip-hopovom festivale? (+ VIDEO)

Toto tu ešte nebolo! Raperské duo NERIEŠ odohralo včera svoj luxusný koncert na najväčšom slovenskom hiphopovom festivale – Hip Hop Žije – na Zlatých Pieskoch. Nešlo však o tradičný koncert, ale o špeciálnu performance s metalovou kapelou The Paranoid.

Toto spojenie metalu a rapu doslova uviedlo ludí do tranzu a nadchlo snáď úplne každého. Veď viete si predstaviť hity od Gabryella a Mateja Straku v rockovom kabáte poprepletané gitarovými sólami, či screamom Romana Birkuša? Že nie? Tak sme si pre Vás pripravili krátku ukážku, ktorú sa oplatí pozrieť až do konca.

Reklama

Do komentárov sa nám môžete vyjadriť, či sa Vám takéto spojenie páči a či by ste z dua „NERIEŠ PARANOID“ ešte chceli niečo počuť viac!

FOTOGALÉRIA Z KONCERTU + AUTOGRAMIÁDA NERIEŠ TU!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...