Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Akú úlohu budú mať v Star Wars The Rise of Skywalker Luke a Leia?

Premiéra filmu Star Wars The Rise of Skywalker sa pomaly ale isto blíži a na internet sa dostali nové informácie ohľadom dvoch postáv, ktoré hrajú herci Mark Hamill a Carrie Fisher!

Všetci vieme, že Luke Skywalker, ktorého hrá Mark Hamill na konci Star Wars The Last Jedi splynul so silou, ale všetci dúfali, že sa v ďalšej epizóde vráti ako duch sily.

Nuž… zrejme sme všetci mali pravdu a Luke Skywalker sa v Star Wars The Rise of Skywalker naozaj objaví. Mark Hamill však v jednom rozhovore prezradil: „Dúfam, že pôjde o poslednú časť vesmírnej ságy, kde sa objaví moja postava…“.

Reklama
Slovensko zasiahla tragická správa, zomrel legendárny Milan Lasica

Postava Luka Skywalkera by však nemala mať vo filme žiadnu kľúčovú úlohu a dostane len minimum priestoru. Producenti Star Wars The Rise of Skywalker však usilovne pracovali aj na tom, aby sa vo filme objavila princezná Leia, ktorú hrala zosnulá herečka Carrie Fisher.

Nevieme, akú budem mať vo filme úlohu, ale vieme, že nebude vytvorená pomocou žiadneho digitálneho dvojníka.

Filmári do Star Wars The Rise of Skywalker použijú staršie zábery z filmu Star Wars Sila sa prebúdza a následne ich zasadia do novej scény. Ďalšie potrebné scény budú dotočené pomocou dablérky, ktorej digitálne pridajú tvár Carrie Fisher. Následne sa postave upravia tiene a celkové nasvietenie a vloží sa do požadovanej scény. Ako to bude vyzerať? Nechajme sa prekvapiť!

Reklama
Radka Hadová spolu s Es Jazz Triom prichádza s dvoma zaujímavými skladbami

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Fanúšikovia po celom svete dnes 4. mája 2020 oslavujú Star Wars deň. Tento deň vznikol ako slovná hračka známej vety „May the Force be...

Správy

Kultový film, ktorý má milióny fanúšikov po celom svete. Aj tak by sa dala definovať sága Star Wars. Všetko to začalo filmom Star Wars...

Správy

Nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Správy

Ošiaľ menom Star Wars začal už v roku 1977, kedy vyšiel prvý film Star Wars: Epizóda IV – Nová Nádej. Po ňom nasledovali dve...