Viac...

Akú úlohu budú mať v Star Wars The Rise of Skywalker Luke a Leia?

Premiéra filmu Star Wars The Rise of Skywalker sa pomaly ale isto blíži a na internet sa dostali nové informácie ohľadom dvoch postáv, ktoré hrajú herci Mark Hamill a Carrie Fisher!

Všetci vieme, že Luke Skywalker, ktorého hrá Mark Hamill na konci Star Wars The Last Jedi splynul so silou, ale všetci dúfali, že sa v ďalšej epizóde vráti ako duch sily.

Nuž… zrejme sme všetci mali pravdu a Luke Skywalker sa v Star Wars The Rise of Skywalker naozaj objaví. Mark Hamill však v jednom rozhovore prezradil: “Dúfam, že pôjde o poslednú časť vesmírnej ságy, kde sa objaví moja postava…”.

Postava Luka Skywalkera by však nemala mať vo filme žiadnu kľúčovú úlohu a dostane len minimum priestoru. Producenti Star Wars The Rise of Skywalker však usilovne pracovali aj na tom, aby sa vo filme objavila princezná Leia, ktorú hrala zosnulá herečka Carrie Fisher.

Nevieme, akú budem mať vo filme úlohu, ale vieme, že nebude vytvorená pomocou žiadneho digitálneho dvojníka.

Filmári do Star Wars The Rise of Skywalker použijú staršie zábery z filmu Star Wars Sila sa prebúdza a následne ich zasadia do novej scény. Ďalšie potrebné scény budú dotočené pomocou dablérky, ktorej digitálne pridajú tvár Carrie Fisher. Následne sa postave upravia tiene a celkové nasvietenie a vloží sa do požadovanej scény. Ako to bude vyzerať? Nechajme sa prekvapiť!

To Top