Zaujímavosti

Alan Murin vydáva druhé EP, je ešte osobnejšie a emotívnejšie ako jeho doterajšia tvorba!

Mladý umelec Alan Murin prichádza s druhou časťou jeho tohtoročnej trilógie. Po úspešnom štarte vydáva ďalšie EP pod názvom “23 10”. Skladby sú opäť veľmi autentické a ponúkajú pohľad na pokračovanie životného príbehu chalana, ktorý sa rozhodol nasledovať svoje sny. Spolu s EP-čkom Alan vydáva aj nový videoklip k skladbe „Život“, ktorú na ňom nájdeme.

Talentovaný Alan Murin stíha študovať aj tvoriť. Napriek mladému veku už úspešne odštartoval hudobnú kariéru a teraz prichádza s druhou časťou jeho tohtoročnej trilógie. Vydáva ďalšie EP pod názvom “23 10”, ktoré je pokračovaním jeho životného príbehu. Opäť sa môžeme tešiť na jeho osobitný štýl a new popový zvuk, pričom si ponechal svoju autentickosť a kvalitné spracovanie. 

„V prvom rade by som sa rád poďakoval všetkým, ktorí ma podporujú a dodávajú mi tak každý deň energiu. Dúfam, že vám nová tvorba urobí radosť. V novom EP rozoberám najmä lásku k životu a vzťahy. Samozrejme je koncepčne pripravené tak, aby poslucháčovi poskytovalo súvislý kúsok príbehu z môjho života. Prirovnal by som ho ku krátkej, ale intenzívnej húsenkovej dráhe pocitov a energických levelov,” prezrádza Alan Murin.

Toto dielo vzniklo vo veľmi príjemnej a tvorivej atmosfére. Spolu s EPčkom vydáva študent odboru hudobná produkcia a zvukové inžinierstvo na Point Blank Music School v Londýne aj nový klip k skladbe „Život“, ktorý na ňom nájdete.

„Ovládajú nás emócie a tie moje boli v poslednom čase ovplyvnené životnými zmenami, ktoré priniesli vzťahy a štúdium v zahraničí. Mám za sebou krásne obdobie plné pekných spomienok a takisto zážitkov, z ktorých som sa veľa naučil. Toto všetko som vložil do tohto EP, ktoré sme pre vás znovu zhotovili s mojim spoluproducentom, Charliem Lesliem. Prinieslo to kopec srandy a výziev, napríklad moje prvé gitarové sólo. Skladba „Život“ je tretia na EP a videoklip zachytáva krásu v jednoduchosti života. Vznikol vďaka celému tímu TRUESELF RECORDS a podieľali sa na ňom Peter Majerčík, Peter Pham, Christian Marušák a manažér Dodo Mikulášik,“ dodáva Alan Murin.

Alan o chvíľu štartuje nový semester a tak sa na istý čas presunie do Londýna. Bude však často cestovať domov, pretože ho čakajú vystúpenia.

„Najbližšie vystúpenie bude 21. novembra v ateliéri Babylon v Bratislave. Budem tam robiť predskokana skvelej českej skupine Mirai. Na vystúpenie sa veľmi teším a hlavne na všetkých fanúšikov, ktorí si ho so mnou prídu poriadne užiť. Následne o dva dni na to, 23.11, vydám poslednú časť trilógie, ktorá bude dostupná aj na CD,“ uzatvára Alan Murin.

Alan Murin má 20 rokov a pochádza z Bratislavy. Alan je slovenský spevák, textár a producent. Hudbe sa venuje od 15-tich rokov, svoje prvé demo skladby vydával už v roku 2017. Najskôr pôsobil pod pseudonymom „Sane“. Po skončení strednej školy sa rozhodol pokračovať v štúdiu na vysokej škole v Londýne so zameraním na hudobnú produkciu a zvukové inžinierstvo. V súčasnosti popri štúdiu investuje celú energiu do budovania svojej hudobnej kariéry na Slovensku. V tomto roku zverejnil pod vlastným menom, ako Alan Murin, svoje debutové EP 15 23 s troma skladbami, ktoré len potvrdzujú jeho hudobné ambície.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE