Koncerty

Americká kapela Limp Bizkit príde na Slovensko!

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov americkej nu metalovej kapely Limp Bizkit. Chalani z Ameriky mieria na Slovensko a zahrajú tu hneď dvakrát! 21.7.2019 odohrajú svoj koncert v Košiciach a 23.7.2019 v Seredi! 

Limp Bizkit je americká nu metalová kapela založená v roku 1994 v Jacksonville, na Floride. Členmi skupiny sú: Fred Durst, Sam Rivers, Wes Borland, John Otto, DJ Lethal. Celosvetovo kapela Limp Bizkit predala viac ako 35 miliónov albumov.

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show na Slovensku. Podľa aktuálnych informácií Limp Bizkit nahrávajú dlhoočakávaný album od novembra 2018. Počas júna a júla budúceho roka vyrazia na európske turné a jednou zo zastávok bude aj Sereď a Košice! Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

Spoločne si všetci budeme môcť naplno zaspievať hity ako Rollin’, My Generation či Break Stuff.

Vstupenky na koncert v Košiciach nájdete PRIAMO TU!

Vstupenky na koncert v Seredi nájdete PRIAMO TU!

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi. V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.

To Top