Americká skupina Our Last Night to po prvýkrát rozbalí na Slovensku!
Koncerty

Americká skupina Our Last Night to po prvýkrát rozbalí na Slovensku!

Článok prečítate za: 1 min.

Americká post-hardcorová skupina Our Last Night vyráža na európske turné a po prvýkrát sa predstaví aj na Slovensku. Rodáci z New Hampshire zahrajú 3. júla v Majestic Music Clube. Our Last Night si so sebou privezú aj dvoch špeciálnych hostí, ktorých organizátor predstaví postupne. Za predkapelu z domácej scény si Američania vybrali fanúšikmi obľúbenú metalcorovú partičku Landless.

3. júla vypukne v bratislavskom klube MMC post-hardcorová žúrka! Slovenským fanúšikom sa po prvýkrát predstaví americká kapela Our Last Night. Američania sa predstavia s novým album, ako aj s hitmi z posledných albumov.

Tešíme sa na našu prvú návštevu Slovenska. Od mnohých kamarátov sme počuli, že tu je tu veľa hudobných fanúšikov, tak sa nevieme dočkať. Príďte všetci a zažite našu šou!“ pozýva Trevor Wentworth.

Kapela sa preslávila coververziami. Do svojej podoby prerobili hity hviezd ako Miley Cyrus, Selena Gomez, Justin Bieber alebo One Direction. Our Last Night vznikli v roku 2004, v roku 2007 sa vydali na prvé turné. Ich vokalista mal vtedy len 13 rokov! Kapelu tvoria spevák a gitarista Trevor Wentworth, jeho brat Matt Wentworth, gitara, klavír, spev, basgitarista Alex „Woody“ Woodrow a na bicie hrá Tim Molloy.

Hranie pred publikom je najzábavnejšou časťou hudobného života. Je vždy skvelé, keď sme schopní zdieľať našu vášeň a pracovať s ľuďmi na živom vystúpení. Naposledy, keď sme hrali v Kolíne, tak sme zažili našu najväčšiu šou v Európe, bolo to fantastické. Naši fanúšikovia nám vždy prinášajú veľkú pozitívnu energiu, takže si to užívame…“ teší sa Trevor Wentworth.

Nenechajte si ujsť nadupaný večer s americkou kapelou Our Last Night 3. júla v Majestic Music Clube. Za predkapelu si vybrali slovenskú skupinu Landless. Mladí chalani z okolia Žiliny hrajú moderný post-hardcore a metalcore. Ich hudbu zdobí poriadna dávka energie, pestrá a úderná rytmika a technická vyspelosť. Vstupenky si môžete kúpiť PRIAMO TU!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Americká skupina Our Last Night to po prvýkrát rozbalí na Slovensku!
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!