Amfik Šírava fest odhalil svoj program. Príde aj legendárny Lunetic!
Koncerty

Amfik Šírava fest odhalil svoj program. Príde aj legendárny Lunetic!

Článok prečítate za: 1 min.

Počas tohto leta sa chystá už štvrtý ročník obľúbeného hudobného festivalu Amfik Šírava fest. Na amfiteátri na Zemplínskej Šírave sa opäť predstavia zaujímaví interpréti. Okrem vynikajúcich kapiel z domácej hudobnej scény ako Horkýže Slíže, Inekafe či Heľenine Oči, sa predstaví aj zahraničný hosť a to legendárny Lunetic zo susednej Českej republiky.

,,Kapela Lunetic bola koncom  90 rokov fenoménom aj u nás na Slovensku. Doteraz jediný koncert na Šírave odohrala v roku 1999. Predstavia sa teda presne po 20 rokoch a to v plnej štvorčlennej zostave Martin Kocián, Aleš Lehký, Vašek Jelínek a David Škach. Bude to ich jediný koncert na východe našej republiky a sme radi, že práve u nás“ povedali organizátori festivalu z MT Production.

,,Veľmi sa tešíme na východ Slovenska, kde bola vždy dobrá atmosféra. Zahrať si na amfiteátri na Šírave presne po 20 rokoch bude určite zaujímavé. Z dievčat, ktoré boli vtedy na koncerte sú dnes mamičky a veľmi radi by sme ich opäť videli na našom koncerte a pospomínali na staré časy “ povedal s úsmevom spevák Luneticu Vašek Jelínek.

Organizátori stavili na overené kapely ako Horkýže Slíže, Inekafe či Heľenine Oči, ktorá ako jediná kapela nevynechala ani jeden z doterajších ročníkov. Okrem nich každým rokom dávajú priestor aj mladým kapelám z východu. Tentokrát sa predstavia SPLN z Humenného, The Now zo Sniny, či kapela Niečo Navyše z Bardejova. Amfik Šírava fest sa uskutoční v piatok 26 júla so začiatkom o 17 hodine.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Amfik Šírava fest odhalil svoj program. Príde aj legendárny Lunetic!
Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!