Koncerty

Anglický spevák Sting sa opäť vracia na Slovensko

Po úspečnom minuloročnom turné MY SONGS sa STING vracia na pódiá. S mimoriadne úspešnou šou, ktorá minulý rok roztancovala Bratislavu, sa v októbri tohto roku predstaví v Košiciach.

Hudobnými cenami ovenčený anglický spevák STING sa naposledy predstavil na Slovensku koncom júna minulého roka v Bratislave, kde odohral koncert MY SONGS. Jeho dynamická šou v hlavnom meste, v ktorej zazneli jeho najobľúbenejšie pesničky, priviedla do varu nielen návštevníkov koncertu. Silnú hudobnú i emočnú stopu svojim speváckym výkonom, ale aj komunikáciou s publikom, zanechal i v hudobných žurnalistoch. Zástupcovia médií po koncerte anglickú hviezdu ovenčili titulkami akoSting na turné My Songs postavil na nohy Bratislavu” či  Sting roztopil srdcie Slovákov. Vo veku 67 rokov spieva v obdivuhodnej forme”, ale aj  Sting už je na Slovensku ako doma, jeho piaty koncert bol reklamou na nestarnutie”.

Stingovi sa slovenské publikum, jeho interakcia a energia veľmi zapáčila. Posledné roky sa do naších končín každoročne a rád vracia. Tentokrát poteší fanúšikov na východnom Slovensku. Obdobný koncert, s ktorým naposledy bodoval v Bratislave a nesie rovnaký názov MY SONGS , odohrá v košickej Steel Aréne 8.10.2020. 17-násobný držiteľ ceny Grammy  sa predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry, či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec. 

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.