Anita Soul, Monika Bagárová a „sex, drogy & alkohol”!

0
24
views

Nahrať dnes skladbu, nie je žiaden problém, ale spraviť song, ktorý zarezonuje v ľuďoch a roztancuje i našich strieborných hokejistov, tak to už je „gól“. Presne toto sa podarilo speváčkam Anite Soul a Monike Bagárovej. Ich spoločný duet Ľudia bol totiž slávnostne odpremiérovaný na tohtoročnom galavečeri Zlatý puk 2012 a práve dnes sa dostáva i do slovenských rádií.

Priateľstvo a rovnaké hudobné cítenie Moniky Bagárovej a Anity Soul vyústilo do vzájomnej spolupráce. Talentované speváčky sa rozhodli nahrať spoločný duet s názvom Ľudia.

„Nový singel je o nás, o ľuďoch. O tom ako žijeme – ako sa správame. O tom, čo nám je blízke i vzdialené. Otvorene v nej spievame, že celý svet je o sexe, drogách a alkohole. Skladba má svoje korene  v hip hope, čo je myslím si super, lebo hip hop  je o živote, o realite a pravde. A o tom je i náš spoločný song.“ Prezradila Anita Soul.


Autorom hudbu je Eugen Vizváry, popredný slovenský klavirista a dlhodobý spoluhráč Anity Soul. O text sa postarala Saša Okálová a Rišo zo Žužulety.

„Saša s Rišom napísali skutočne krásny text, prostredníctvom ktorého vyzývame ľudí, aby objavili v sebe dobro a lásku, aby ju rozdávali a nenechávali si ju len pre seba.“ Doplnila Anitu Monika Bagárová.

Sexi speváčky na spoločný singel plánujú natočiť aj veľkolepý videoklip. Jeho realizácia začne hneď ako sa Monika vráti z New Yorku, kam odletela so svojim manažmentom minulý týždeň.

„Pozrieť sa do New Yourku bolo vždy mojim snom. Chcem spojiť prijemne s užitočným. Spoznať skvelé mesto, zdokonaliť svoju angličtinu a zároveň aj zapracovať na speve. A samozrejme podniknem aj nejaké výlety do jazz clubov a shopping centier.“ Podelila sa o svoju radosť z výletu Monika Bagárová.

Skladba, aj keď vychádza z hip hopu, je určená ľuďom všetkých generácií. Má v sebe silný sociálny odkaz s posolstvom, ktoré sa dotýka každého z nás. Nahrávala sa v štúdiu Fat music pod taktovkou Viktora Hazarda a o konečný sound sa postaral Oskar Rózsa. Celé nahrávanie zastrešovala česká produkčná spoločnosť B4P, ktorá stojí aj za posledným albumom Kataríny Knechtovej.

Zdroj: www.propagandahouse.sk

Foto: Liana Matušková