Anita Soul a Rytmus spolu v bazéne?

0
23
views

Anite Soul ide karta. Nedávno nahrala duet Ľudia s Monikou Bagárovou a už zajtra ju čaká exkluzívny koncert a oslava narodenín. A pritom sa ešte stihla voziť v Cadillacu a pózovať kameramanovi pred plným bazénom! To všetko v novom klipe s Rytmusom a s Igorom Kmeťom mladším.

Keď sa spojí Rytmus, Anita Soul a Igor Kmeťo mladší, nemôže vzniknúť nič iné ako skladba, ktorá ma štýl, drive a neuveriteľnú energiu. Možno aj preto ju nazvali jednoducho – Ona má štýl!

„Pesnička Ona ma štýl je dobrá funkovica. Čisté deväťdesiate roky. Má dobrý zvuk, tempo a je obohatená o sexy ženský spev.“ Komentoval skladbu Rytmus a zároveň spolu s Igorom Kmeťom mladším dodal: „Skladba má veľmi pozitívny náboj i text, ktorý je o hudbe a jej sile. Vyjadruje to, čo cítime, keď sa hýbeme, keď tancujeme. Jednoducho je to o láske k hudbe, lebo hudba sama prináša ľuďom radosť i uspokojenie.“

Aj keď sú Anita s Rytmusom dlhoroční priatelia, až teraz sa im podarilo nahrať spoločnú skladbu.

„S Rytmusom sa poznám už roky. Vždy sme si hovorili, že by sme mohli urobiť nejakú spoločný song a teraz to na podnet Igora Kmeťa ml. konečne vyšlo. Pozval si nás oboch do svojej skladby, z čoho sa všetci veľmi tešíme.  Pesnička je výborná, letná a pohodová. Verím, že sa našim fanúšikom bude páčiť.“ Prezradila Anita Soul.

Autorom skladby je Igor Kmeťo ml. a o jej text sa postarali všetci traja účinkujúci Igor, Anita i Rytmus. Videoklip sa nakrúcal pri bazéne v Tomášove v areáli Art Hotela Kaštieľ pod taktovkou ambiciózneho mladého režiséra Jána Jančíka známeho pod pseudonymom Double J.

„So samotným námetom klipu prišiel Igor, zvyšok sme potom dorobili spoločne. Dohodli sme sa, že klip bude rovnaký ako skladba, čiže veselý, energický a hlavne funky. Ako hlavné rekvizity sme využili bazén, Cadillac a dobrú zábavu.“ Pousmial sa režisér videoklipu Ján Jančík.

Talent Jána Jančíka v minulosti okrem Anity a Rytmusa stihli využiť už aj hip hoperi Kali, Bacil, Rakby, Momo, Vladis či petržalská formácia H16.

„S Anitou točím už druhý videoklip a s Rytmusom to tiež nie je prvá spolupráca. Dobre sa mi s nimi robí. Sú to profesionáli a je to cítiť. Postavia sa pred kameru, dáme pár záberov a je to vybavené. To, čo s nimi nakrútim za desať minúť, robím s niektorými aj dve hodiny. Jednoducho, Anita i Rytmus, sú ľudia, s ktorými keď spolupracuješ, tak to nemôže dopadnúť zle.“ Tešil sa z opätovnej spolupráce režisér Double J.

Nová skladba Ona má štýl bude na debutovom sólovom albume Igora Kmeťa ml. Nový album chystá aj Anita Soul. S podporou produkčnej spoločnosti B4P by sa mal na trhu objaviť ešte tento rok.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Autor fotiek: Liana Matušková.