Koncerty

Apocalyptica bude mať premiéru v Košiciach už túto nedeľu!

Presne pred rokom a dňom odohrali nádherný koncert na IN CASTLE 2018 v Sereďskom Amfiteátri, na ktorom sa zišli fanúšikovia z celého Slovenska. Tentokrát zahrajú v metropole Východu. Košičania, máte sa na čo tešiť, už túto nedeľu vo vašom meste zahrá fenomenálna fínska úderka, skupina Apocalyptica.

Štvorica metalových violončelistov, ktorej v aktuálnej zostave kontruje bubeník hrajúci na šialenú bubnovo-industriálnu sadu zloženú nielen z bežne známych častí bicích (čiže bubny, činely, stojany) ale aj z neuveriteľne znejúcich hrubých zahnutých rúr, sa u nás v minulom roku predviedla v plnej paráde.

Aj Slovensko totiž zahrnula medzi krajiny, v ktorých sa koncertne zastavila pri príležitosti osláv vydania debutového albumu Apocalyptica ´Plays Metallica by Four Cellos´.Ten kapele vyšiel 30. septembra 1996 na značke Mercury Records a ako je zjavné, kapela od roku 2016 stále koncertne oslavuje jeho dvadsiate narodeniny.

S obmeneným a rozšíreným koncertným programom a strhujúcou svetelnou show premiérovo v nedeľu zavíta do Košíc..

Skupina sa tentokrát zastaví v Košiciach v rámci turné APOCALYPTICA ‘PLAYS METALLICA’ a pod holým nebom odohrá svoj aktuálny koncertný program doplnený o strhujúcu svetelnú show.

Okrem skladieb z prelomového debutového albumu hudobníci zahrajú aj ďalšie klasiky skupiny Metallica a vlastné skladby. Apocalyptica tentokrát sľubuje koncertný program so špeciálnou dĺžkou, bude pozostávať z dvoch častí rozdelených prestávkou.

To Top