Zaujímavosti

Apple práve predstavil slúchadlá AirPods 2

Nová generácia slúchadiel AirPods 2 prichádza s čipom H1, vďaka ktorému slúchadlá vydržia až o 50% dlhšie ako ich prvá generácia. Či by mal dokonca zrýchliť párovanie medzi jednotlivými Apple produktami a umožňoval aktivovať Siri pomocou pokynu “Hej Siri” namiesto poklepania po slúchadlách!

Slúchadlá AirPods 2 by mali vydržať až 24 hodinovú prevádzku. Pri počúvaní hudby by to malo byť zhruba 5 hodín a pri 15 minútovom nabíjaní v púzdre budú slúchadlá nabité na ďalšie tri hodiny hrania, čo je naozaj celkom slušná výdrž a rýchlosť nabíjania. Nabíjanie prebieha klasicky cez nabíjacie púzdro ako ste zvyknutí pri predošlom modely.

AirPods 2 si môžete zakúpiť v balení s bezdrôtovým nabíjacím púzdrom, alebo s púzdrom klasickým. Podľa dostupných informácií by mala byť cena AirPods 2 s klasickým púzdrom 179 eur a s nabíjacím púzdrom 229 eur. Púzdro sa dá však kúpiť aj zvlášť a jeho cena by mala byť 89 eur.

Apple Inc.je americká technologická spoločnosť založená v roku 1976 v Silicon Valley, v kalifornskom meste Cupertino, USA. Hlavným programom spoločnosti je výroba a vývoj osobných počítačov Macintosh a ich programového vybavenia, výroba a vývoj smartfónov iPhone, tabletov iPad a predaj hudby, televíznych relácií a filmov prostredníctvom internetového obchodu iTunes Store.

Prvých tridsať rokov svojej existencie bola spoločnosť známa ako Apple Computer, Inc. Zmena názvu bola ohlásená 9. januára 2007 po predstavení nových. produktov iPhone a Apple TV a je symbolom postupného odklonu od tradičného dôrazu spoločnosti na výrobu osobných počítačov smerom k produkcii širšieho okruhu inovatívnej spotrebnej elektroniky.

Apple práve predstavil slúchadlá AirPods 2
To Top