Novinky zo sveta hudby

Ariana Grande a Justin Bieber spojili sily a naspievali spoločný duet

Domáca karanténa v súčasnej situácií spája nielen obyčajných ľudí, ale aj slávnych umelcov. Dvaja mladí speváci zložili hymnu pre všetkých ľudí uzamknutých v ich domovoch.

Len pred pár dňami vyšiel nový singel, v ktorom spojili sily popové hviezdy Ariana GrandeJustin Bieber. Duet, ktorý spolu naspievali vznikol ako reakcia na pandémiu koronavírusu, alebo inak nazývaného COVID-19. Pesnička obletela celý svet a stala sa neoficiálnou hymnou pre všetkých ľudí, ktorí sú v tomto období zavretí doma so svojimi blízkymi.

Song s názvom „Stuck With U“  má v súčasnej dobe už vyše 30 miliónov vzhliadnutí a čísla stále stúpajú. Pomalá skladba v štýle R&B chytí za srdce nejedného poslucháča. Súčasťou tejto hudobnej spolupráce je aj videoklip, ktorý sa natáčal priamo z ich domovov.

Môžeme v ňom vidieť Arianu hrajúcu sa so svojim psom a zamilovaného Justina spolu s jeho manželkou Hailey. Okrem interpretov sa vo videoklipe objavia aj fanúšikovia a známe osobnosti, ako napríklad Demi Lovato, Kendall a Kylie Jenner, Jaden Smith, Michael Bublé a iní.

Dôležitým faktom je, že známi interpreti sa rozhodli všetky výnosy z tejto pesničky darovať pre nadáciu First Responders Children’s Foundation, ktorá sa stará o deti zdravotníkov a pracovníkov v prvej línii v boji proti koronavírusu. Týmto gestom dokázali, že aj svetové hviezdy dokážu pomáhať v núdzi tým, ktorí to najviac potrebujú.

Autor: Tereza Kosecová

To Top