Novinky zo sveta hudby

ASIS: Raper s raketovým štartom

ASIS: Raper s raketovým štartom

ASIS, celým menom A Smile In Sadness, si veľmi rýchlo podmaňuje slovenskú scénu. Bol to práve náš portál MUSIC ZONE, ktorý o ňom napísal ako jeden z prvých. Netrvalo dlho a ASIS-ove videoklipy presahujú stotisíc videní.

Aj keď skladba REQUIEM nebola jeho debut, práve ona začala ASIS-ov vzostup. Veľa ľudí prekvapila svojou kvalitou a dobrým videoklipom, čo sa u nováčikov často nevidí. Keďže Milo (ASIS) žije momentálne v Anglicku, videoklip obsahoval zábery z Londýna.

Jeho ďalším počinom bola skladba P45 (KYSUCE HYPEBEAST EDITION). Kľudne ju môžeme nazvať ako jeho zatiaľ najväčší hit. Jej spojenie s klipom, kde sa ASIS predvádza v drahých veciach značky SUPREME, udrelo mnohým do očí. Myslí to však skôr ironicky, čo je vo videoklipe jasne vidieť. Vďaka tejto skladbe si ho začalo všímať početné publikom, začalo sa o ňom písať a hovoriť naozaj všade.

Zatiaľ poslednou vydanou skladbouOZVENY. ASIS opäť ukázal, že každou novou vecou dvíha latku o niečo vyššie a nemieni s tým prestať.

ASIS je interprét, ktorý si určite zaslúži vašu pozornosť. Navyše ako avizoval, čoskoro vydá debutový album T-ERROR. Aby toho nebolo málo, už za pár dní vychádzajú dva nové single, na ktoré sa už netrpezlivo tešia všetci jeho fanúšikovia.

Viac na: http://www.asmileinsadness.com

Autor: Matej Mičík

To Top