Novinky zo sveta hudby

Asking Alexandra prichádza s novou skladbou Into the Fire!

Článok prečítate za: 1 min.

Kapela Asking Alexandra pustila do sveta nový singel s názvom Into the Fire, ktorý je ich prvá tvorba od kedy sa do kapely vrátil spevák Danny Worsnop.

Album by mal byť vonku 15. decembra. Gitarista Ben Bruce sa nechal počuť: „Toto je veľmi vzrušujúca doba v našej kariére. Ako kapela sme si prešli do pekla a späť. Bola to neuveriteľne dlhá cesta, ale nemohli by sme byť šťastnejší z toho, kam nás zaviedla. Nikto z nás nebol vo svojom živote tak šťastný ako teraz.“

Staro-nový spevák Danny sa k novému albumu vyjadril takto: „Neuveriteľne sa bavím robením albumu, o ktorom by mi nikdy nenapadlo že ho budem robiť, a to s ľuďmi, s ktorými som si nemyslel že niekedy ešte pracovať budem. Je to niečo iné, niečo neobyčajné, niečo, čo nie je z tohto sveta.

Článok pokračuje pod reklamou

Retro ponožky

Toto je niečo úplne nové a unikátne a ja sa nemôžem dočkať, kedy to budete počuť. Na albume som hrdý, skromný, upokojený a podporujúci. Vitajte do novej éry a nového zvuku a ktorom som si istý, že ho do dvoch rokov okopíruje prehnane veľa umelcov (aj o tom máme na albume pieseň).

Nebudete počuť piesne o párty, dievčatách či ako moc rockový som. Namiesto toho budete počuť tie najstarostlivejšie vytvorené piesne, ktoré som kedy napísal, ktoré budú dúfam žiť dlhšie než ja.“

Newsletter

Odoberajte náš hudobný newsletter. Aktuálne informácie a novinky zo sveta hudby priamo do Vášho e-mailu.

Odoslaním aktivujete odber e-mailových upozornení na hudobné novinky. Odber môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "chcem sa odhlásiť", ktorý nájdete v každom e-mailovom upozornení. Zadaním e-mailu súhlasíte s podmienkami.

Najčítanejšie články za 7 dní

To Top