Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

B-Joey predstavuje lovesong s názvom Paranormálny

Vranovského popového hudobníka Jozefa Bubnára, umeleckým menom “B-Joey”, má verejnosť možnosť registrovať už niekoľko rokov najmä z jeho netypických videoklipov.

V nich napríklad rozdával svoj debutový album s názvom “Spread the Joy” náhodným okoloidúcim v uliciach New Yorku v rovnomennej piesni, či spolu so svojimi študentmi vyzýval k mieru vo vojenskom konfliktne na Ukrajine v skladbe “Humanity.”

Posledné mesiace sa však tento učiteľ angličtiny nadobro vzdal tvorby cudzojazyčných textov a svoj voľný čas začal využívať na popasovanie sa s vlastnou kreativitou pre obohatenie slovenskej popovej hudby. Po duete “Nad Vodou”, ktorý naspieval s Annou Gajdzik, prichádza so sólovým singlom nazvaným “Paranormálny”.

Reklama

“Ľudia sa odjakživa utiekali k rôznym fantastickým príbehom, aby v nich nachádzali svet úplne odlišný od reality. Iný než ten, ktorý sa im vonkoncom nepáčil. V dnešnej dobe sa mi zdá, že už len také prirodzené veci, ako mať napríklad pekný, fungujúci vzťah, či byť citlivým človekom, je už samo o sebe akoby žiť v paranormálnom svete,” tvrdí B-Joey.

“Skladba hovoriaca o strachu zo straty milovaného človeka prináša do tohto valentínskeho času výzvu k vďačnosti za všetko, čo máme,” dodáva východniar.

Ako autor hudby i textu sa aj v tomto prípade spojil s aktívne pôsobiacimi hudobníkmi slovenskej pop music, s Petrom Jakabom a Michalom Lorincom v štúdiu Sinus Records, aby spoločne nadizajnovali zvuk k tomuto lovesongu. Výsledok ich práce môžete zhodnotiť sami.

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Kapely

Kapela DESMOD a Robo Šimko prichádza s nezvyčajným singlom! Je ňou pieseň „Je to v nás“, ktorú skupina urobila pre nitrianske volejbalistky a dnes si ju už viete...

Zaujímavosti

Slovenskí hudobní producenti Groovestudio vydali koncom minulého roku epický cinematický album Zephyrus, ktorého charakteristickou črtou sú silné témy, brilantná orchestrácia, anjelské zbory a v neposlednom rade...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Reklama