Koncerty

Backstreet Boys ohlasujú nový album a prídu do Prahy!

Kapela Backstreet Boys je nadšená, že môže oznámiť vydanie nového albumu “DNA”, ktorý sa na trhu objaví 25. januára 2019. Desiaty album “DNA” si už môžete predobjednať a bude obsahovať piesne, pod ktorými sú podpísaní Lauv, Andy Grammer, Stuart Crichton a Mike Sabbath. Kapela slávnostne predstavila aj nový singel “Chances”, ktorý napísali spoločne Ryan Tedder a Shawn Mendes.

Počnúc 11. májom budúceho roka sa skupina vydá na “DNA World Tour” – ich najväčšie halové turné po 18 rokoch. Počas troch mesiacov budú chalani vystupovať po celej Európe a Severnej Amerike, medzi zastávkami nebudú chýbať koncerty v londýnskej O2 Arene, parížskej aréne AccorHotels, berlínskej Mercedes-Benz aréne a mnohých ďalších miestach. Vstupenky na koncerty budú dostupné od piatku 16. novembra.

“Naša cesta pokračuje a je ešte veľa toho, čo je potrebné urobiť,” hovorí Brian Littrell. “Žijeme ďalšiu kapitolu, ktorá ešte nebola povedaná, a to je veľmi vzrušujúce.”

Backstreet Boys posledných 14 mesiacov prerušovali natáčania iba rezidentnými koncerty v Las Vegas v rámci “Backstreet Boys: Larger Than Life”. Ich angažmán ale 27. apríla 2019 skončí a kapela sa presunie konečne aj do Európy.

“Vegas bol úžasný zážitok a aj ďalšie ohlásené termíny budú jedna veľká party”, dodáva Brian. “Potom nastane čas, aby sme navštívili našich fanúšikov po celom svete.”

Dodajme, že Backstreet Boys sú jedným z najúspešnejších boyband všetkých čias. Na svojom konte majú viac ako dve desiatky celosvetovo úspešných singlov a po svete predali viac ako sto miliónov nahrávok. Ich hity, ale aj songy z nového albumu “DNA” si budeme môcť v Prahe vychutnať už 22. júna 2019, kedy ich show bude hostiť O2 aréna.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.