Koncerty

Backstreet Boys ohlasujú nový album a prídu do Prahy!

Kapela Backstreet Boys je nadšená, že môže oznámiť vydanie nového albumu “DNA”, ktorý sa na trhu objaví 25. januára 2019. Desiaty album “DNA” si už môžete predobjednať a bude obsahovať piesne, pod ktorými sú podpísaní Lauv, Andy Grammer, Stuart Crichton a Mike Sabbath. Kapela slávnostne predstavila aj nový singel “Chances”, ktorý napísali spoločne Ryan Tedder a Shawn Mendes.

Počnúc 11. májom budúceho roka sa skupina vydá na “DNA World Tour” – ich najväčšie halové turné po 18 rokoch. Počas troch mesiacov budú chalani vystupovať po celej Európe a Severnej Amerike, medzi zastávkami nebudú chýbať koncerty v londýnskej O2 Arene, parížskej aréne AccorHotels, berlínskej Mercedes-Benz aréne a mnohých ďalších miestach. Vstupenky na koncerty budú dostupné od piatku 16. novembra.

“Naša cesta pokračuje a je ešte veľa toho, čo je potrebné urobiť,” hovorí Brian Littrell. “Žijeme ďalšiu kapitolu, ktorá ešte nebola povedaná, a to je veľmi vzrušujúce.”

Backstreet Boys posledných 14 mesiacov prerušovali natáčania iba rezidentnými koncerty v Las Vegas v rámci “Backstreet Boys: Larger Than Life”. Ich angažmán ale 27. apríla 2019 skončí a kapela sa presunie konečne aj do Európy.

“Vegas bol úžasný zážitok a aj ďalšie ohlásené termíny budú jedna veľká party”, dodáva Brian. “Potom nastane čas, aby sme navštívili našich fanúšikov po celom svete.”

Dodajme, že Backstreet Boys sú jedným z najúspešnejších boyband všetkých čias. Na svojom konte majú viac ako dve desiatky celosvetovo úspešných singlov a po svete predali viac ako sto miliónov nahrávok. Ich hity, ale aj songy z nového albumu “DNA” si budeme môcť v Prahe vychutnať už 22. júna 2019, kedy ich show bude hostiť O2 aréna.

To Top