Novinky zo sveta hudby

Barbora Švidraňová prichádza s letným songom, v klipe vyzerá očarujúco a jazdí na Cadillacu!

Barbora Švidraňová prichádza s letným songom, v klipe vyzerá očarujúco a jazdí na Cadillacu!

„Tu a teraz“ – to je názov nového optimistického letného songu atraktívnej divy Barbory Švidraňovej. Speváčka a herečka k nemu nakrútila farebný klip, z ktorého srší radosť zo života a pozitívna energia. Nakrúcala ho nielen na Slovensku, ale aj v Rakúsku. Barbora si splnila veľký sen a zajazdila si na americkom Cadillacu. V klipe plnom skvelých tanečníkov od Miňa Kereša si zatancovali The Pastels a Ladylicious!

Text piesne „Tu a teraz“ napísala Barbora Švidranová. O hudbu a aranžmán sa postaral Barborin brat Šimon Švidraň s pomocou Martina Ferenčíka zo skupiny Funkiez. Mix finálneho zvuku dokončil Andrej Hruška a mastering sa posielal za veľkú mláku do Nashvillu v USA. 

„Text piesne je z môjho srdca, a ja pevne dúfam, že si s radosťou zatancujete na tento ultra pozitívny letný hit. Chcela som, aby bol ďalší singel „Ta a teraz“ mojej sólovej tvorby silno optimistický, plný energie, radosti zo života a lásky. Na prvé počutie je možno text až príliš jednoduchý, ale to bol môj zámer. Pretože v jednoduchosti je krása a hlavne pravda. Každému z nás sa v živote udialo niečo zlé, ale všetko má význam. Všetko nás môže v živote posunúť niekam ďalej, bližšie k tomu, čím naozaj sme. Pokiaľ sa poučíme z chýb, odpustíme a uvedomíme si, že minulosť sa nedá zmeniť, ale to ako žijeme tu a teraz áno, tak aj naša budúcnosť bude úspešná a plná nádejí. Treba si plniť sny, vnímať svet naplno, užívať si prítomný okamih,“ teší sa sympatická Barbora Švidraňová.

K novej skladbe nakrútila Barbora pestrofarebný videoklip. Réžie sa ujal skvelý Marco Procházka s jeho filmovou produkciou Eyemedia. Námet a príbeh vyšiel z hlavy samotnej speváčky. Styling a make-up robila skvelá Janka “Topanka” Kočišová.

„Videoklip je plný skvelých tanečníkov od Miňa Kereša, dovolím si povedať, že nielen mojich kolegov z televíznych šou, ale aj mojich kamarátov – The Pastels a Ladylicious. Videoklip je vizuálne jemne retro ladený, v pastelových farbách, jazdíme tam na americkom Cadillacu, čím sa mi splnil veľký sen! Režisér ho zohnal od zberateľa veteránov v Bratislave. Bol to úžasne strávený víkend. Bolo to síce náročné, lebo bolo hrozné teplo a nakrúcalo sa všetko vonku, ale tanečníci boli veľmi statoční, perfektne pripravení s dobrou náladou. Tak, ako celý produkčný filmový tím,“ neskrýva radosťkrásna Barbora.

Klip sa nakrúcalnajmä v okolí Hainburgu v Rakúsku a záverečná scéna v Bratislave v Mlynici. Barbora má na konte už dve sólové skladby „Príď domov“ a „Máš čas“, s ktorými sa prihlásila po materskej dovolenke. Nahudobnú scénu by chcela priniesť samu seba, nielen ako interpretku, ale aj ako autorku vlastných skladieb.

„Verím, že je nad nami niečo viac, niečo čo nás smeruje k tomu správnemu cieľu, pre každého to môže byť niečo iné, ale pre každého to pravé, čo práve potrebuje na rast. A nie je nič krajšie ako sa zhlboka nadýchnuť a milovať. Len tak, bez podmienok, bez predsudkov, bez pochybností. Vždy máš na výber, dôležité je, či svoj problém vidíš ako katastrofu a poddáš sa sebaľútosti alebo hnevu, alebo to zoberieš ako výzvu a premeníš ju vo svoj prospech a najvyššie dobro. A potom sa možno začnú diať zázraky samé od seba, aj keď sa hovorí, že náhody neexistujú. Je to taký pekný začarovaný kruh zákonu príťažlivosti. Akú energiu do sveta vyšleš, takú dostaneš,“ uzatvára Barbora Švidraňová.

Leto plánuje Barbora prežiť prácou. Celý júl bude nakrúcať nový seriál, takže sa vracia aj k herectvu.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE