Basák skupiny Stone Sour, Johnny Chow, počas koncertu požiadal priateľku o ruku

0
57
views

Počas koncertu v Toronte sa basák kapely Johnny Chow rozhodol pridať k setlistu ešte menší bonus. Priamo na pódiu požiadal o ruku svoju dlhoročnú priateľku Christi Allen. Samozrejme, kapela dostávala potlesky aj počas koncertu, no radosť, ktorú fanúšikovia prejavili po jej „áno“ bola neskutočná. Video, z tejto špeciálnej chvíle bolo zverejnené na sieti Twitter.

Chow mal pekne rozbehnutú kariéru ešte pred Stone Sour. V roku 2002 hral pre kapelu Systematic s bubeníkom kapely Slayer Paul Bostaphom. Popri tom si zahral aj na úplne prvom Stone Sour turné, aj keď ešte nie ako stály člen. Počas turné sa skamarátil s Jim Rootom, s ktorým bol od vtedy v kontakte.

Keď o niekoľko rokov neskôr odohral veľký festival so skupinou Cavalera Conspiracy a zistil, že má kopu voľného času.

Ako správny zanietený muzikant rozhodil siete, snažiac sa, nájsť si niečo nové. Keď sa dopočul, že Stone Sour potrebujú nového basáka, cez pár priateľov sa mu podarilo s kapelou skontaktovať, a tak od roku 2012 už s nimi hráva ako oficiálny člen.

Tip:  Dušan Antalík po dvadsiatichdvoch rokoch prináša sólový album FIKCIA

Kapela je momentálne na turné s kapelou Korn, a promuje svoj nový album Hydrograd, ktorý ak ste ešte nepočuli, neváhajte, a dajte mu šancu. Nebudete ľutovať.