Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Berenika Kohoutová Vám ukáže ako vyzerajú vzťahy dvadsiateho prvého storočia

Berenika Kohoutová prichádza s ďalším singlom z albumu Holka roka. Pieseň Cože je verným zrkadlom životného obdobia, ktorým si speváčka prešla a zároveň cynickou ukážkou toho, ako vyzerajú vzťahy dvadsiateho prvého storočia.

„Nechápu, jak jsme se octli v týhle fázi, že jak magoři si rozdělujem vázy, a že soupeříme, kdo to má víc na párku. Nech si tady kečup, já si beru tatarku.“ Na singli sa okrem uznávaného producenta Jiřího Buriana spolupodieľala jeho DEMO Crew a Ester & Josefina s ich rozchodovými hláškami.

Akonáhle Berenika začala Dělat stojky, a hneď potom prišla s Holkou roku, dalo se predpokladať, v akom štýle pôjde ďalej. Album Holka roku je plná humoru a chytľavých melódií, ktoré rozhodne poslucháča nenechajú v pokoji na stoličke. Singel Cože je toho priamym dôkazom. Úderný beat s textom dopĺňa DEMO Crew alias Kapitán DEMO, Givi Kross a Program, ktorý v pesničke nahovorili rozchodové hlášky vypožičané zo zábavného Instagramového projektu “Terapie sdílením” od Ester & Josefiny. „V některých hláškách se poznají moji bývalí partneři. Prozrazovat konkrétně nebudu, však oni se v tom ti, co se jich to týká, poznají. To je totiž ten nejlepší pocit zadostiučinění!“, komentuje Berenika.

Text napísala Berenika v dobe zásadného rozchodu, kedy sa rozhodla, že namiesto vyplakávania do vankúša,  dá dohromady text a obohatí ho o vzťahové vety umeleckého projektu Ester Geislerové a Josefiny Bakošové. „Jelikož si myslím, že sharing is caring, jsem ráda, že to můžu rozšířit do éteru a třeba tak někomu v těžké chvíli pomoct přestat plakat a začít se smát, protože v určitých chvílích jsme na tom všichni stejně…blbě!“, hovorí s úsmevom speváčka.

Vizuál Berenike natočil režisér Jan Strach.  Speváčka v ňom presviedča diváka o svojich hereckých schopnostiach a len rečou hornej časti tela tak jednoduchému videu dáva zábavnú a kvalitnú formu.

Na leto má speváčka veľké plány. Čaká ju množstvo hudobných podujatí, koncertov a festivalov, napríklad hudobný festival Metronome. Absolvuje ich  s novou kapelou, ktorú koncom minulého roka predstavila.

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Zaujímavosti

Po tom, čo sa podarilo prebojovať kapele FREYA priamo do finále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad minulý rok, história sa opäť zopakovala. Žilinčanov totiž...

Reklama