Beyoncé na Slovensku šokovala fanúšikov!

0
29
views

Beyoncé Knowles v rámci svojho svetového koncertného turné Mrs. Carter Show World Tour 2013 zavítala aj do Bratislavy. Tridsaťjedenročná svetová pop hviezda sa predstavila 19. apríla na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Na jej piatkový koncert sa prišlo pozrieť vyše 10 tisíc fanúšikov. Zaujímavosťou je, že lístky na koncert sa v predpredaji vypredali behom niekoľkých minúť.

Beyoncé priletela na bratislavské letisko svojim súkromným lietadlom okolo 15:00. Speváčka prišla s úsmevom na tvári a veľmi sa na Slovensko tešila. Cestou na koncert auto so speváčkou zastalo na ulici. Beyoncé vystúpila spravila veľmi pekné gesto. Obdarovala dve okoloidúce dievčatá lístkami na večerný koncert.

O niekoľko hodín neskôr už stála na pódiu Zimného štadiónu Ondrea Nepelu. Svojim fanúšikom predstavila dokonalú show, na ktorú len tak ľahko nezabudnú. Speváčka ponúkla Bratislave skvelú show, sexi kostýmy a tanečné pohyby, za čo jej fanúšikovia poďakovali obrovským potleskom. Počas celého koncertu komunikovala s divákmi a pri každej príležitosti sa im prihovárala.

Beyoncé na slovensku predviedla vyše 2 a pol hodinovú show, na ktorej zazneli známe aj menej známe skladby. Koncert zavŕšila prídavkom piesne odWhitney Houston  I Will Always Love.

Tip:  Vanda sa odvážila na zmenu štýlu, v septembri vydáva popový album v španielčine