Zaujímavosti

Billie Joe Armstrong z Green Day hovorí o tom, aká môže byť sláva nepríjemná

Spevák, gitarista a frontman americkej kapely Green Day Billie Joe Armstrong hovorí, že niektorí ľudia chcú získať kúsok z vás pre svoje vlastné ego. Známy hudobník je v očiach verejnosti už viac ako štvrť storočia a za ten čas sa potýkal s viacerými nepríjemnými momentami, ktoré prináša sláva.

Kapelu Green Day vystrelil na vrchol hudobného neba v roku 1994 tretí album s názvom Dookie. Frontman Billie Joe Armstrong prezradil, že sa zrazu ocitol úplne mimo svojej komfortnej zóny. Tretí album z kapely Green Day spravil globálne hviezdy a zo dňa na deň ich spoznal celý svet.

“Bolo to naozaj vzrušujúce ale zároveň veľmi stresujúce. Teraz o viac ako 20 rokov neskôr “pohodlie” stále nie je to slovo, ktoré vystihuje ako sa cítim. Obrovské negatívum vidím vo význame sociálnych sietí a mobilných telefónov, ktoré ľudia dennodenne používajú”: hovorí Billie Joe Armstrong.

“Je veľmi nepríjemné, že zrazu má každý človek vo vrecku fotoaparát. Je veľa ľudí, ktorí ani nie sú fanúšikmi Green Day, ale jednoducho sa chcú odfotiť, pretože vás chcú držať vo vrecku ako suvenír. Toto je naozaj veľmi nepríjemné a nemám to rád.”: pokračuje frontman kapely Green Day.

“Mám rád našich fanúšikov a vždy sa s nimi rád odfotím. Vždy viem, kto je skutočný fanúšik. Potom sú tu ľudia, ktorí chcú len získať kúsok z vás pre svoje vlastné ego.”: dodáva na záver Armstrong.

To Top