Blink182 chystajú nový album !

0
4
views

“Kalifornia, slnko, veci v pohode, pozitívny prístup k životu, surfovanie, skateboardovanie, snowboardovanie, adrenalín, drsný humor, rýchla a nekomplikovaná muzika, tetovačky, holé baby a chlast. No jednoducho Blink–182.” Tom Delonge, Mark Hoppus, Travis Barker . V roku 1999 vydali album Enema of The State, ktorý nahrávali s úmyslom výraznejšie preraziť, a ktorý mnohí považujú za najlepší počin ich kariéry.V roku 2003 vyšiel album Blink 182, ktorý skupina považuje za svoje vrcholné dielo, a kde pokračuje v citovejších témach.

V roku 2005 sa Tom DeLonge rozhodol, že s kapelou blink-182 končí a založil Angels and Airwaves. Ostatným dvom členom to oznámil prostredníctvom ich spoločného manažéra. Mark a Travis následne založili svoju skupinu +44. Prvý album Toma DeLongea však bol prijatý vlažne.

Ešte v roku 2005 vyšiel album Greatest Hits, ktorý obsahoval jednu doteraz nevydanú pesničku – Not Now, jediný singel z tohto albumu. blink-182 sa objavili aj v epizódnej úlohe vo filme Prci,prci, prcičky. Vydali 1 DVD z koncertu. O štyri roky neskôr sa spolu objavili na jednom pódiu. Bolo to na 51. ročníku Grammy kde oznámili svoj návrat na scénu. V roku 2011 vydali svoj zatiaľ posledný album Neigbourhoods.

Blink 182 je dnes už pop-punková legenda. Už síce nie sú tí blázniví pubertiaci, no ich hudba je stále výborná. Tom Delonge oficiálne oznámil, že kapela sa nachádza v štúdiu a pripravuje nový album. O všetkých novinkách Vás budeme informovať !