Kapely

Blíži sa uzávierka prihlášok kapiel do súťaže Líheň, poponáhľajte sa!

Blížiaca sa uzávierka prihlášok do devätnásteho ročníka stredoeurópskej súťaže amatérskych hudobníkov Líheň spustila lavínu záujmu hudobníkov!

Denne sa hlásia nové kapely o svoju možnosť vyhrať atraktívne ceny v hodnote presahujúcej 200 tisíc korún a najmä vystúpiť na rade zaujímavých kultúrnych podujatí a festivalov.

“Vianočné obdobie pozastavilo prísun kapiel ako každý rok, všetci sme si užili čas oddychu, ale teraz už sa všetko zase dalo do pohybu a my s potešením registrujeme nové a nové prihlášky. Už vo februári sa potom s kapelami stretneme v kluboch, takže čas na prihlásenie je naozaj najvyšší. Tí nerozhodní by nemali otáľať,”: priznáva riaditeľ súťaže Líheň Marek Slonina z usporiadateľskej Viking agency s tým, že tím usporiadateľov stále pracuje na vylepšení nadchádzajúceho ročníka.

“Samozrejme nám ide predovšetkým o to, prezentovať pred divákmi v kluboch zaujímavé hudobné súbory, ale tiež chceme každý rok prinášať zaujímavé zmeny a sprievodný program pre fanúšikov hudby. Tento rok bude opäť niekoľko zmien, dôležité ale je, že vďaka partnerom môžeme zachovať nulové vstupné na všetky koncerty a kapelám ponúknuť zaujímavé ceny. Ako prvú informáciu môžeme napríklad prezradiť, že sme sa opäť dohodli na pozíciu hlavného partnera s Cestovné kanceláriou Gargano, s ktorou zamieri do Talianska na dovolenku víťazná kapela,”: dodáva.

Hudobníci sa môžu hlásiť priamo na stránkach súťaže www.lihen.cz v sekcii Prihlášky.

To Top