BOD OMYLU prichádzajú s novým videoklipom “FENIX”. Už čoskoro ho bude nasledovať nový album

0
17
views

Mladá kapela BOD OMYLU zo Žiliny chystá svoj druhý album, ktorý uzrie svetlo sveta už o necelý mesiac. Aktuálnou novinkou je videoklip k piesni “FENIX”, ktorá je titulnou skladbou albumu nesúceho rovnaký názov. Viac nám o chystaných novinkách prezradil spevák kapely Lukáš Turiak.

Ďalší uverejnený videoklip prezradil názov nového albumu. Kedy sa naň môžu fanúšikovia tešiť?

Album vyjde v novembri, ale s presným dátumom ešte chvíľu musíme počkať. Robíme to tak z čisto prozaických dôvodov – ešte totiž nemáme termín dodania CD z lisovne. Na našej predpredajovej stránke beží odpočítavanie do konca predobjednávok, takže sa podľa neho dá niečo odhadnúť.

Koľko piesní bude obsahovať?

Skladieb bude 11 a sme veľmi zvedaví, ako na ne ľudia zareagujú. Na titulný singel máme zatiaľ dobré ohlasy, tak dúfame, že to tak bude aj so zvyškom albumu.

banpredpr

Prečo tento singel a súčasne aj album ponesú tento názov?

Fénix je symbolom nezlomnosti a pre nás aj cesty, ktorou sme si za uplynulé roky prešli. Dvakrát sme menili zostavu na poste bubeníka a museli sme tak začínať akoby odznova, ale dokázali sme sa zakaždým zomknúť a zapracovať na sebe. Sme šťastní, že po troch rokoch od debutového albumu môžeme konečne fanúšikom predstaviť novú nahrávku.

Chystáte po uverejnení albumu vyraziť aj na turné?

Do konca roka máme v pláne 10 koncertov, z toho jeden v Česku a jeden „online“, ktorý si budú môcť ľudia vypočuť kdekoľvek cez livestream. Zahráme aj ako support pre kapely Zoči Voči, Horská Chata a The Paranoid a práve s Paranoidmi zažije album v Banskej Bystrici a v Trenčíne svoju koncertnú premiéru. Tešíme sa na to a srdečne pozývame všetkých fanúšikov do klubov.

Aktuálne novinky sledujte na stránke https://www.facebook.com/bodomylu. Na oficiálnej stránke kapely si môžete objednať nový album v predpredaji, ktorý nájdete TU.