Bod Omylu – Prvý videoklip k singlu z debutového EP “V tichu tvojich slov” !

0
7
views

Bod Omylu je mladá žilinská kapela, ktorá funguje už nejaký ten rôčik. Po zmene zostavy v ich kapele nastal menší zlom, muzike za začali venovať na 100%. Dôkazom toho je ich nové EP “V tichu tvojich slov” a prvý videoklip ku singlu s rovnakým názvom ako Epečko. Na pesničke sa podieľal aj Roman Birkuš z The Paranoid, ktorý pesničke dodal správny nádych svojím screamom. Posúďte sami 🙂


O kapele:

“Fungujeme od septembra 2009, kedy sa k štyrom dlhoročným kamarátom (Pe3k,Fuzo,Brossko a Lukáš) pridal basák Šoški. Rýchlo sa z neho stal pilier kapely a začali sme tvoriť vlastné veci. Prvú akciu sme odohrali v apríli 2010. Podarilo sa nám vyhrať v súťaži Garage fest 2011, nahrať niekoľko songov a odohrať viac ako 40 koncertov. Na začiatku roku 2012 sa náš gitarista Fuzo- jeden zo zakladajúcich členov rozhodol skončiť s muzikou. Gitaru si vzal na starosti spevák Lukáš a pokračujeme vo štvorici. V novej zostave sme sa rýchlo zohrali  a vďaka podpore fanúšikov v hlasovaniach sme dostali šancu zahrať si okrem klubov aj na rôznych festivaloch. Obdobie jún-júl 2012 sa pre nás nieslo v podobe prípravy debutového EP, ktoré vychádza v auguste. Krstilo sa  1.9. v žilinskom Smerr pube spolu so ZočiVoči a ďalšími hosťami.

 BROSSKO- solo gitara

ŠOŠKI- basa, vokály

PE3K- bicie

LUKÁŠ- spev, gitara         

“Predstav si okamih,kedy stojíš pred osudovou dilemou.Ak sa vyberieš správnou cestou,v živote nájdeš šťastie.Keď sa však rozbehneš zlým smerom,nikdy neokúsiš to,čo ti bolo ponúknuté.Rozhodnutie sa môže stať tvojim víťazstvom,alebo BODOM OMYLU…”

(http://bandzone.cz/bodomylu)