Bod Omylu reprezentuje Slovensko v Elimináciách festivalu Woodstock!

0
3
views

Kapela Bod Omylu zažíva produktívne obdobie. Po práve skončenom akustickom turné v jej programe nasledujú vystúpenia v Prahe a Bratislave, ale aj nahrávanie nového materiálu!

Viac o náročnom mesiaci, ktorý chalanov čaká, prezradil spevák a gitarista Lukáš Turiak: „Apríl bude pre nás naozaj bláznivý. Okrem koncertov totiž mierime aj do štúdia, kde budeme pripravovať nové skladby na album. Akustické turné pre nás bolo skvelou skúsenosťou a opäť sme sa vďaka nemu hudobne posunuli vyššie. Teraz sa však už tešíme na návrat k vystúpeniam v plnej nástrojovej sile. Čaká nás premiéra v Prahe, kde sa ukážeme na medzinárodných Elimináciách festivalu Przysztanek Woodstock a zahráme aj na Demovnicovom koncerte v bratislavskom klube NuSpirit. Všetkých srdečne pozývame.“

Do line-upu Demovnicového koncertu sa skupina prebojovala úspešným účinkovaním v relácii Demovnica_FM. Miestenku na Eliminácie poľského Woodstocku prezmenu získala rozhodnutím poroty ako jediná zo Slovenska. O postup na jeden z najväčších festivalov v Európe sa Bod Omylu pobijú s ďalšími siedmimi formáciami z Česka a Maďarska . Ako hviezda večera sa spolu s nimi v klube Futurum predstaví skupina The Paranoid.

Zoznam koncertov, oficiálne udalosti a všetky informácie o kapele nájdete na webe www.bodomylu.sk alebo na facebookovej stránke www.facebook.com/bodomylu.