Viac...

Bose Professional predstavuje S1 Pro viacpolohový PA systém

Článok prečítate za: 2 min.

Bose Professional predstavuje najnovší prírastok do profesionálnej rady prenosných produktov Bose®. Multipolohový S1 Pro PA systém je ultimátnym riešením all-in-one, PA systém, podlahový monitor, gitarové kombo a Bluetooth® hudobný systém. Navrhnutý je predovšetkým pre spevákov, pesničkárov, DJ-ov a ďalších hudobníkov, pričom konštrukčne vychádza z technológie vyvinutej pre prenosné reproduktory Bose L1® a F1. S1 Pro poskytne skvelý zvuk kdekoľvek a kedykoľvek, ponúka neobyčajnú kombináciu výkonu, prenositeľnosti a všestrannosti. 

S iba 6,8 kg a pri rozmeroch 330 x 241 x 286 mm (vôjde sa do priestoru pre príručnú batožinu v lietadle) je ultra-prenosný a pritom dostatočne robustný, určený pre jednoduchú prepravu pomocou pohodlnej rukoväti.

S1 Pro môže byť používaný v štyroch rôznych polohách tak, aby vyhovoval širokému spektru aplikácií – naklonený k zemi, položený na stole, namontovaný na reproduktorovom stojane alebo umiestnený na boku (ako podlahový monitor). Vstavané snímače detekujú polohu reproduktoru a spúšťajú funkciu Auto EQ, ktorá automaticky upravuje vnútorné nastavenie systému pre každé umiestnenie / aplikáciu, čo zaistí, že reprodukcia bude vždy optimálna bez ohľadu na inštalačnú polohu.

S1 Pro obsahuje  trojkanálový mix, ovládacie prvky reverb, basov a výšok sú na dvoch kanáloch s combo konektormi XLR, tretí kanál je buď na 3,5 mm Jack line-in alebo bezdrôtové pripojenie Bluetooth®. Konektor line-out umožňuje jednoduché rozšírenie do ďalších systémov.

Vďaka Bluetooth možno ľahko prehrávať z mobilného zariadenia, na ostatných vstupoch je skvelý zvuk vďaka integrovanému spracovaniu ToneMatch®. Okrem toho môžu užívatelia využívať voliteľný lithium-iontový akumulátor, na využívanie sytému na cestách bez prístupu k 230V zásuvke. Inteligentné nabíjacie obvody ponúkajú možnosť rýchleho nabitia akumulátora, alebo využiť plného výkonu so súčasným dobíjaním.

Bose S1 Pro vlastnosti:

  • Hlasná a kvalitná reprodukcia z malého, praktického systému, ktorý je pripravený kdekľovek a kedykoľvek
  • Ľahká, ultra prenosná konšturkcia je navrhnutá pre bezproblémovú prepravu za pomoci pohodlnej rukoväti
  • Integrovaný trojkanálový mixážny pult ponúka nezávislé ovládacie prvky ToneMatch, Reverb a EQ na dvoch kanáloch (XLR / Jack 6,3mm), s vyhradeným kanálom pre káblové (Jack 3,5 mm) alebo bezdrôtové Bluetooth hudobné zdroje (ponúkajúce streaming z mobilních zariadení s jednoduchým párovaním)
  • Automatický ekvalizér zaisťujúci nejlepší zvuk podľa orientácie s umiestnením systému
  • Kompatibilita so štandardným reproduktorovým stojanom v priemere 35 mm
  • Voliteľný lithium-iontový akumulátor umožňuje využívať systém kdekoľvek po dobu niekoľkých hodín
  • Doplnkový transportný kufrík v štýle batohu so špeciálnym úložným priestorom pre káble a príslušenstvo

Produkt Bose S1 Pro nájdete TU!

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!