Správy

Bose SoundWear Companion – špičkový zvuk kdekoľvek!

V redakcií sa nám do rúk dostal výnimočný bezdrôtový reproduktor Bose SoundWear Companion od slovenskej firmy BaSys SK, ktorý búra všetko, na čo sme boli doteraz pri bezdrôtových bluetooth reproduktoroch zvyknutí! 

Dalo by sa povedať, že tento reproduktor sú viac menej slúchadlá, ktoré si ale nepotrebujete dať na uši. Tiež sme sa čudovali ako to môže fungovať, ale ono to naozaj funguje a zvuk je dokonalý! S produktom Bose SoundWear Companion môžete počúvať hudbu kdekoľvek, ale stále môžete zachovať kontakt s okolím.

Zariadenie pohodlne leží na Vašich ramenách a záhlaví a tak sa zvuk môže šíriť priamo do uší poslucháča. Jadrom celého zariadenia je patentovaná technológia waveguide, ktorá zabezpečuje čisté a rovnomerné šírenie zvuku.

Bose SoundWear Companion je elegantným doplnkom pri bežných domácich činnostiach, ale nestratí sa ani pri pozeraní televízie, učení a podobne. Najväčšou výhodou je to, že vždy dostanete rovnakú kvalitu zvuku, nech ste kdekoľvek.

S reproduktorom nebudete nikoho v okolí rušiť, pretože šírenie zvuku je prispôsobené tak, aby mal najlepší zážitok poslucháč, ktorý má zariadenie na sebe.

Koľko vydrží batéria? 

Zariadenie je napájané pomocou zabudovanej batérie a na jedno nabitie hrá až 12 hodín. Má aj funkciu rýchleho nabíjania, ktoré za dobu 15 minút dodá „šťavu“ na približne 3 hodiny prevádzky. Pri počúvaní hudby Vás nebude rušiť ani Váš telefón, pretože Bose SoundWear Companion oznámi prichádzajúci hovor diskrétnym vibrovaním zariadenia. Prepojenie s mobilným telefónom prebieha pomocou technológie Bluetooth.

Môžem ho použiť aj na beh? 

Samozrejme! A dokonca nemusíte mať žiadne obavy ani z malého dažda, pretože zariadenie je plne odolné voči potu a vode. Dalo by sa povedať, že Bose SoundWear Companion zvládne skoro všetko! Za toto všetko vďačíme hlavne materiálom ako je ohňuvzdorná ocel uzavretá v lekárskom silikóne poskytujúca pravú tuhosť pre pohodlné nosenie. Zariadenie je tak pohodlné, že zabudnete na to, že ho vôbec máte na sebe!

Svoj Soundwear reproduktor môžete ovládať pomocou Bose connect aplikácie, napríklad upraviť intenzitu basov a samotné pripojenie. Aplikácie tiež ponúka tipy pre pohodlnejšie použite a presonalizáciu vášho reproduktora.

Máte záujem o Bose SoundWear Companion? Máme pre Vás dobrú správu! Nájdete ho na BASYS.SK

To Top