Bratislavská kapela THE PIXELS chystá debutový videoklip ku skladbe “The Greatest sin”

0
22
views

Bratislavská kapela The Pixels (ex-Pixie and the Devils) sa po dlhšej odmlke vracia s novým singlom, ku ktorému predstaví aj svoj prvý videoklip. Video ku skladbe The Greatest sin si kapela režírovala a vyrábala sama v spolupráci s populárnym portálom decadentlifestyle.net. Hlavnú úlohu si v ňom zahrala Miss Europe z roku  2010 Vanda Gallová.

The Pixels vznikli v roku 2008 ako Pixie and the Devils. Na konte majú niekoľko singlov, okrem  iného aj úspešný remix jednej z ich skladieb od slovenského producenta Verbala a vidieť ste ich  mohli ako predkapelu legendárnych francúzskych Varsovie alebo britských Sister Gracie. Hudobne sa hlásia k modernej vlne gitarovej muziky s veľmi decentnou elektronikou v pozadí.  Spoločne tvoria a hrajú od roku 2007, pod vplyvom okolitého sveta. “Naša hudba je o nás a našom meste, o zime a lete, káve a cigaretách, ľahkých večeroch a ťažkých ránach, a kdesi medzi tým čím sa snaží byť a tým čím naozaj je, možno nájdete nás.. a pri troche štastia aj seba.” prezradil nám spevák Viktor Milosavljevič.

Mierne provokatívny videoklip obsahuje viacero odkazov na populárne filmy a skladby a celý by sa mal niesť v duchu tzv. New Age of Decadence čo je zároveň koncept, ktorý si kapela zvolila pre svoj pripravovaný album. Videoklip by sa mal objaviť na stránkach The Pixels v najbližších dňoch.

Viac na http://www.facebook.com/thepixelsmusic