Koncerty

Bratislavské MMC obsadili démoni! Očistiť ho príde Vymítač až z Prahy!

Článok prečítate za: 1 min.

Slovenská premiéra súboru RockOpera Praha a aj ich úspešného predstavenia VYMÍTAČ sa nakoniec bude diať v bratislavskom Majestic Music Clube dňa 16.apríla 2019. Dielo je nielen jedným z hudobne najtvrdších, s akým divadlom prišlo, ale aj úplne prvou hororovou operou v jeho histórii.

Skladateľ Milan Steigerwald sa nechal ovplyvňovať nielen metalom, ale aj nemeckým komponistom Karlom Orffem a jeho spracovaním stredovekých piesní Carmina Burana, Johanom Sebastianom Bachom a keltskou hudbou.

Ako býva pri divadle zvykom, objavia sa v rockovej opere znovu hviezdy domácich rockových scén ako Kamil Strihavka, Honza Toužimský, Viktor Dyk, Pavla Les, Žántí, Helena Kubelková a ďalší. Núdza nebude ani o veľkú svetelnú, akrobatickú a pohybovú show. Divákov dokonca čaká aj tanec u tyče v podaní Jany Kadeřávkové a majsterky sveta v disciplíne Poledance Alexandry Kalousové. Režie sa opäť ujme majsterka fyzického divadla, členka legendárneho divadla Teatr Novogo Fronta Irina Andreeva.

Rozhodne Vás čaká pekný divadelný, a zároveň rockový večer v dobrej spoločnosti, na ktorom by ste rozhodne nemali chýbať. Predpredaj vstupeniek v sieti TICKETPORTAL.

Páčil sa Vám tento článok?

Pridajte hodnotenie kliknutím na hviezdičku

Priemerné hodnotenie / 5. Počet hlasov:

Pridať komentár k článku

Napíšte svoj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top