Bratislavský Randal club bude tento víkend plný dobrej hudby! Bratislavské stálice či hostia z Čiech? Bude to stáť za to!

0
7
views

Už túto sobotu 12.12. uvíta Randal club v Bratislave výborné rockové kapely. Na spoločnom pódiu vystúpia kapely FROM OUR HANDS a LUCIFERS pochádzajúce z nášho hlavného mesta. Okrem nich príde na Slovensko aj pražské zoskúpenie JOHN WOLFHOOKER. Je sa teda na čo tešiť!

FROM OUR HANDS si v minulom ro(c)ku pripísali na svoje konto tretí album  s názvom Individuals a videoklipy k piesňam “Common_sense” a “MNYTLKS” z tohto albumu. Okrem toho sa predstavili na pódiu až v ďalekej Kanade. Ani tento rok nezaháľali a mohli ste ich vidieť na spoločnom turné spoločne s kapelou The Paranoid. Bude to naozaj pekný záver roka v podaní tejto bratislavskej kapely. 🙂

Aktuality nájdete na stránke https://www.facebook.com/FOHofficial/.

JOHN WOLFHOOKER je česko-slovenská kapela. Kedysi pôvodne bočný/jednorázový projekt členov sa postupom času vyformoval na stálu kapelu chalanov, ktorých hudba baví a nekladú jej žiadne hranice. Minulý rok predstavili svoj debutový album nahrávaný analógovo na pásku ako za starých čias. Aktuálnou novinkou je videoklip a pieseň “Euphria”, ktorú si kapela sama produkovala a nahrala vo svojom štúdiu. Prinesú so sebou do Bratislavy poriadnu show!

Novinky nájdete na oficiálnej Facebook stránke https://www.facebook.com/JohnWolfhooker/.

LUCIFERS Spolu s týmito kapelami si zahrá táto bratislavská punk-rocková pätica. Chalani majú kvalitné hráčske obsadenie a koncert otvoria s poriadnou dávkou energie. 🙂

Aktuálne koncerty a chystané novinky nájdete na stránke https://www.facebook.com/lucifersband/.

222276b58496cdac30073fe31bea1a57

Foto: boardlife.sk

Všetky aktuálne informácie o koncerte nájdete TU.