Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Brian Johnson konečne prehovoril, ako pandémia ovplyvnila kapelu AC/DC?

Spevák a frontman kapely AC/DC Brian Johnson po dlhom čase prehovoril o vzťahoch v kapele, ale aj o tom, ako ich ovplyvnila pandémia koronavírusu. „V skutočnosti je to tá najbláznivejšia vec: povedal Brian Johnson v rozhovore pre Old Fashioned Rock N ‚Roll Radio Show.

Rozhovor viedol gitarista kapely Eagles Joe Walsh a so spevákom Brianom Johnsonom sa rozprávali o súčasnom vzťahu so zvyškom kapely AC/DC. Aj keď to nie je oficiálne potvrdené, hovorí sa, že sa členovia kapely AC/DC stretli kvôli nahrávaniu nového albumu.

Malo ísť o stretnutie Briana Johnsona s basgitaristom Cliffom Williamsom a bubeníkom Philom Ruddom. Moderátor Joe Walsh sa teda Briana spýtal, či hovoril aj s gitaristom Angusom Youngom.

Reklama
Robert Burian a Robo Papp odpálili tohtoročné prázdniny skladbou Zvládneš to sám

„Hovorili sme spolu. Angusova manželka Ella miluje pečenie. S Angusom sme sa teda rozprávali ako sa vyrábajú koláče. Nemalo to nič spoločné s hudbou.“: prezradil Brian Johnson.

„Angus je v bezpečí a má sa dobre. Rovnako je na tom aj Phil Rudd a viem, že Cliff Williams je v horách Severnej Karolíny. Hovoril, že tam strieľa a loví. Netuším však kde je Stevie Young.„: doplnil Johnson.

„Myslím, že sme si uvedomili koľko vecí sme brali ako samozrejmosť. Keď si teraz spomeniem na živé koncerty s kapelou, tak je to veľká strata pre všetkých.“: dodal na záver spevák kapely AC/DC.

Reklama
Folk-popové trio KATE EVANS predstavuje svoj debut About us

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Skupine Maduar sa aj napriek komplikovanej situácii v kultúre podarilo pripraviť niekoľko zaujímavých aktivít spojených s oslavou jej 35. narodenín.Prvou z nich je nový singel...

Zaujímavosti

Kapela Foo Fighters uprostred svojej show na koncerte Global Citizen VAX LIVE: The Concert To Reunite The World uviedla veľmi vzácneho hosťa. Bol ním...

Správy

Legendárna kapela Metallica napísala až desať nových skladieb. Potvrdil to spevák James Hetfield a uviedol, že im izolácia veľmi pomohla pri tvorbe. Hudobníci spolu...

Zaujímavosti

Túto unikátnu udalosť si zobrali pod svoje krídla hviezdy ako Selena Gomez, Jennifer Lopez a HER. Spojili sa s občianskym združením Global Citizen, ktorý podobné podujatia...