Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Brian Johnson konečne prehovoril, ako pandémia ovplyvnila kapelu AC/DC?

Spevák a frontman kapely AC/DC Brian Johnson po dlhom čase prehovoril o vzťahoch v kapele, ale aj o tom, ako ich ovplyvnila pandémia koronavírusu. „V skutočnosti je to tá najbláznivejšia vec“: povedal Brian Johnson v rozhovore pre Old Fashioned Rock N ‚Roll Radio Show.

Rozhovor viedol gitarista kapely Eagles Joe Walsh a so spevákom Brianom Johnsonom sa rozprávali o súčasnom vzťahu so zvyškom kapely AC/DC. Aj keď to nie je oficiálne potvrdené, hovorí sa, že sa členovia kapely AC/DC stretli kvôli nahrávaniu nového albumu.

Malo ísť o stretnutie Briana Johnsona s basgitaristom Cliffom Williamsom a bubeníkom Philom Ruddom. Moderátor Joe Walsh sa teda Briana spýtal, či hovoril aj s gitaristom Angusom Youngom.

Reklama

„Hovorili sme spolu. Angusova manželka Ella miluje pečenie. S Angusom sme sa teda rozprávali ako sa vyrábajú koláče. Nemalo to nič spoločné s hudbou.“: prezradil Brian Johnson.

„Angus je v bezpečí a má sa dobre. Rovnako je na tom aj Phil Rudd a viem, že Cliff Williams je v horách Severnej Karolíny. Hovoril, že tam strieľa a loví. Netuším však kde je Stevie Young.„: doplnil Johnson.

„Myslím, že sme si uvedomili koľko vecí sme brali ako samozrejmosť. Keď si teraz spomeniem na živé koncerty s kapelou, tak je to veľká strata pre všetkých.“: dodal na záver spevák kapely AC/DC.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Elektrická gitara zmenila dejiny hudby. (Nielen) rockoví gitaristi ako Eddie Van Halen či Jimi Hendrix sa vo svojej najlepšej ére rovnali bohom. Ak chcete...

Novinky zo sveta hudby

Frontman nemeckej skupiny Rammstein Till Lindemann vydal novú sólovú pieseň. Ide o starú vojenskú baladu Любимый город „milované mesto,“ ktorá je naspievaná v ruštine...

Novinky zo sveta hudby

Legendárna slovenská kapela Horkýže Slíže využíva „nútenú“ pauzu od koncertovania na tvorbu nového materiálu. Podľa slov speváka Kuka pôjde o pokračovanie albumu Alibaba a...

Novinky zo sveta hudby

Francúzska progresívna death metalová kapela Gojira prichádza s novinkou, ktorá ašpiruje na najlepší metalový album roka. V poradí siedmy štúdiový album má názov Fortitude a obsahuje jedenásť...

Reklama