Zaujímavosti

Brian Johnson konečne prehovoril, ako pandémia ovplyvnila kapelu AC/DC?

Spevák a frontman kapely AC/DC Brian Johnson po dlhom čase prehovoril o vzťahoch v kapele, ale aj o tom, ako ich ovplyvnila pandémia koronavírusu. “V skutočnosti je to tá najbláznivejšia vec”: povedal Brian Johnson v rozhovore pre Old Fashioned Rock N ‘Roll Radio Show.

Rozhovor viedol gitarista kapely Eagles Joe Walsh a so spevákom Brianom Johnsonom sa rozprávali o súčasnom vzťahu so zvyškom kapely AC/DC. Aj keď to nie je oficiálne potvrdené, hovorí sa, že sa členovia kapely AC/DC stretli kvôli nahrávaniu nového albumu.

Malo ísť o stretnutie Briana Johnsona s basgitaristom Cliffom Williamsom a bubeníkom Philom Ruddom. Moderátor Joe Walsh sa teda Briana spýtal, či hovoril aj s gitaristom Angusom Youngom.

“Hovorili sme spolu. Angusova manželka Ella miluje pečenie. S Angusom sme sa teda rozprávali ako sa vyrábajú koláče. Nemalo to nič spoločné s hudbou.”: prezradil Brian Johnson.

“Angus je v bezpečí a má sa dobre. Rovnako je na tom aj Phil Rudd a viem, že Cliff Williams je v horách Severnej Karolíny. Hovoril, že tam strieľa a loví. Netuším však kde je Stevie Young.“: doplnil Johnson.

“Myslím, že sme si uvedomili koľko vecí sme brali ako samozrejmosť. Keď si teraz spomeniem na živé koncerty s kapelou, tak je to veľká strata pre všetkých.”: dodal na záver spevák kapely AC/DC.

To Top