Správy

Bruce Dickinson tvrdí, že kapela Iron Maiden pracuje na novom materiáli

Frontman legendárnej britskej kapely Iron Maiden Bruce Dickinson prezradil, že spolu s hudobnými kolegami pracujú na novom materiáli. „V blízkej budúcnosti sa budú diať skvelé veci“: povedal a dodal, že kapela Iron Maiden je opäť v nahrávacom štúdiu.

„Všetci sme mali trochu divné chvíle. Všetci na celom svete, vrátane Iron Maiden. Chceme byť na turné, ale mnoho vecí sa tento rok nemohlo udiať. Je to veľmi frustrujúce.“: hovorí Bruce Dickinson.

„Snažíme sa teda robiť nové skladby. Píšeme a nahrávame v štúdiu. Viac však povedať nemôžem, pretože by ma kapela zabila. Celá naša crew je na jednej lodi. Po zrušení koncertov sa opatrenia výrazne dotkli aj našich životov. Verím, že budúci rok sa dostane všetko do normálu.“: pokračuje frontman slávnej kapely.

„Iron Maiden je však stále tu. Všetci stále pracujeme a túžime ísť ďalej. Nejdeme nikam a v blízkej budúcnosti sa budú diať skvelé veci.“: dodal na záver Bruce Dickinson.

Kapela Iron Maiden momentálne pripravuje dvojitý live album, na ktorom bude viac ako 100 minút skladieb z koncertov. Album bude k dispozícií vo formátoch Digipack 2CD, luxusná kniha s pevným obalom 2CD, trojitý čierny vinyl vysokej gramáže, limitovaná edícia vinylu a farebný vinyl. Album sa samozrejme dostane aj na digitálne platformy.

To Top