Bubeník Slavo Kvasňovský z kapely Známe Tváre chystá sólový album !

0
32
views

Slávo Kvasňovský, bubeník a taktiež jeden zo zakladateľov kapely Známe Tváre, prichádza s niečim jedinečným ! Kapela Známe Tváre pôsobí len krátko, ale stihli nahrať album “Planéta Šťastie” a rok existencie oslávili krstom, ktorý sa uskutočnil 6.10. 2012. Momentálne ťahajú šnúru “Neseď doma Tour!” spolu s kapelami Sám Sebou a Bod Omylu. Dnes Slávo oznamuje, že sa chystá nahrať a vydať sólový bubenícky album!

Nie sú to už len reči, sú to konkrétne činy. Slavo vo svojom voľnom čase bubnuje koľko sa len dá, zhromažďuje materiál a chystá sa všetko dať na svoje sólové CD. Slávo oznamuje:

Čauko, moje meno je Slavomír alebo jednoduchšie Slavo. Mám 18 a venujem sa bicím.  Niektorí ma zrejme poznáte z kapely Známe Tváre, čo je samozrejme fajn, kedže moja kapela je niečo ako rodina. Na tomto projekte pracujem po nociach doma v garaži a uvedomujem si, že nie som spevák, nevyjadrujem sa textami a tým, že hrám na bicie je ťažšie urobiť niečo, čo osloví. Ale mám nápady, z ktorých nahrám svoj prvý bubenícky album.IDEM NA TO! ”

O tom, ako sa Slavovi darí Vás budeme postupne informovať. Pridajte sa k jeho fanklubu na FB ! (kliknite na obrázok)

181188_488703374480330_134790224_n