Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Buď fit na pódiu aj mimo neho s novým fitnes náramkom od Niceboy

Značka Niceboy predstavila nový inteligentný náramok, ktorý je vybavený inovatívnym sledovaním tepu a krvného tlaku. Náramok je plne vodotesný a ponúka funkcie ako monitoring dennej aktivity, monitoring spánku, prehľad aktuálneho počasia, upozornenie na telefónne hovory, SMS a správy z ďalších aplikácií či vyhľadanie telefónu.

Prehľad všetkých základných životných funkcií

Fitnes náramok je určený na sledovanie dennej aktivity aj športových výkonov. Je vybavený inovatívnym sledovaním tepu a krvného tlaku a v kombinácii s krokomerom, meraním kalórií a prejdenou vzdialenosťou ponúka prehľad všetkých základných životných funkcií. Zaznamenávané dáta môžete sledovať na farebnom displeji s veľkosťou 0,96 palca. Náramok je plne vodotesný a prachuvzdorný (IP67). Na prenos dát využíva technológiu bluetooth v poslednej verzii 5.0. Samozrejmosťou sú upozornenia z telefónu, budík (s vibráciami) a poteší aj informácia o aktuálnom počasí či funkcia na vyhľadanie telefónu. Na jedno nabitie vydrží až 7 dní bežnej prevádzky.

Reklama

Monitoring športových aktivít

Náramok umožňuje výber z niekoľkých športových režimov. Niceboy X-fit ACTIVE teda zaznamená nielen aktivitu ako takú, ale aj jej konkrétny typ, aby sa napríklad spálené kalórie počítali presne podľa konkrétneho športu. Náramok tiež robí priame meranie tepu, vďaka ktorému môžete monitorovať srdcovú frekvenciu v reálnom čase a prispôsobiť tomu svoj tréning.

Aplikácia pre detailnú analýzu

Reklama

Nevyhnutným doplnkom náramku X-fit ACTIVE je prehľadná aplikácia lokalizovaná do českého jazyka. V aplikácii si môžete prezrieť vašu dennú aktivitu (kalórie, kroky, vzdialenosť, srdcovú aktivitu či dáta z monitoringu spánku), ale tiež sa do nej ukladajú všetky vaše uskutočnené športové aktivity. Ku každej športovej aktivite aplikácia ponúka jej detailnú analýzu. Keď náramok spárujete s mobilným telefónom so zapnutou GPS, budete mať navyše k dispozícii presné dáta trasy (ktorú pomocou Google Maps zobrazujete priamo v aplikácii), rozbor vášho tempa po jednotlivých kilometroch, graf srdcovej aktivity (vrátane tepových zón), prevýšenie a celý rad ďalších ukazovateľov.

Niceboy X-fit ACTIVE kúpite u všetkých veľkých predajcov za 57.90 €

Viac informácií nájdete na www.niceboy.sk 

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Novinky zo sveta hudby

Slovenská stálica Peter Nagy vydáva po 12-tich rokoch nový album! Novinka s názvom „Petrolej“ je optimistická, rovnako ako Peter, ktorý je autorom hudby aj textov...

Novinky zo sveta hudby

Skvelá správa pre všetkých priaznivcov inštrumentálnej gitarovej hudby. Gitarový mág Peter Emmer pred pár dňami vydal svoj nový album s názvom Other Side, ktorý...