Buď na koncerte štýlový s gitarami James Neligan!

0
19
views

Firma Stagg Music vznikla roku 1995 a od tejto doby sa jej podarilo svoju ponuku rozšíriť takmer do všetkých odvetví hudby a vďaka hustej distribučnej sieti dostať svoje produkty do celého sveta. Jej sídlo je možné nájsť v Belgicku, konkrétne v Bruseli. Tu sa tiež designujú všetky produkty Stagg, ktoré sú potom vyrábané v Ázii. Predstavujeme Vám novú sériu gitár James Neligan EW3000CN a EW3000CBK

James Neligan EW3000CN elektroakustická gitara Folk

Elektrická 4/4 gitara typu Folk s výrezom a nízkym telom. Telo masív smrek, okraje vykladané čierno bielou výložkou, krkmahagón, hmatník a kobylka palisander, mechanika DieCast s perleťovými gombíkmi. Kobylkový piezo snímač, aktívna elektronika AR300, 2 pásmový ekvalizér, ovládanie hlasitosti, LED indikátor stavu batérií, výstup Jack 6,3 mm.

http://www.hdt.cz/james-neligan-ew3000cn-elektricka-kytara-folk/d-219590/

James Neligan EW3000CBK elektroakustická gitara Folk

Elektrická 4/4 gitara typu Folk s výrezom a nízkym telom. Telo masív smrek, okraje vykladané čierno bielou výložkou, krkmahagón, hmatník a kobylka palisander, mechanika DieCast s perleťovými gombíkmi. Kobylkový piezo snímač, aktívnyelektronika AR300, 2-pásmový ekvalizér, ovládanie hlasitosti, LED indikátor stavu batérií, výstup Jack 6,3 mm.

Tip:  Test: Fantastická štvorka bluetooth reproduktorov Mac Audio BT Style 1000!

http://www.hdt.cz/james-neligan-ew3000cbk-elektricka-kytara-folk/d-219589/

Okrem iného má gitara na zadnej strane vstup na MP3 prehrávač a výstup na slúchadlá.

Základnou filozofiou celej firmy je ponúknuť hudobné nástroje a príslušenstvo za čo možno najatraktívnejší cenu a v najširšej možnej ponuke pri zachovaní dobrej kvalitatívnej úrovne. Najmä pre začínajúcich hráčov sú vďaka tomu nástroje Stagg veľmi dobrou voľbou.

Vďaka kvalite svojich produktov sa firme Stagg podarilo osloviť nielen amatérskych, ale i profesionálnych hudobníkov z celosvetovo známych kapiel. Ide napríklad o Marka Schulman z kapely speváčky Pink, Stephena Van Haestregta z Within Temptation, Paula Robinsona spolupracujúceho s Rodom Stewartom alebo Van Morrison, Nilsa Bergera z Dog Eat Dog, Jamie Olivera z UK Subs, Brama Steemanse z Janez Detd, Kurtis Smitha z The Brew, Réjane Turrel alebo Tony Liotta.

 www.staggmusic.com

Nenechajte si ujsť: