Zaujímavosti

Bude André nový dievčenský spevácky idol?

Východ Slovenska je doslova liahňou talentov. Ambície  byť úspešným spevákom a presadiť sa má aj 15 ročný Košičan André. V týchto dňoch vydáva svoju novú pieseň  s názvom Ty ma máš v moci.

Známy nielen na Slovensku…

Aj napriek mladému veku sa André spevu venuje naplno. V 13 rokoch vydal svoj debutový singel DREAM, nespievaný v angličtine. Za pomerne  krátky čas sa už stihol predstavil na jednom pódiu so speváckymi hviezdami. V  divadle Jozefa Čížka v Náchode vystúpil po boku takých hviezd ako je Dan Hulka, Bohuš Matuš, či Ilona Czáková.

Medzi najväčšie doterajšie úspechy patrí aj vystúpenie v Tunise na súťaži Muž roka ČR, kde jeho výkon ocenili herecké stálice ako Jiří Krampol a Dáda Patrasová, Úspešné bolo aj tohtoročné vystúpenie na výstave Interbeauty v Prahe, kde André vystúpil ako jeden z headlinerov.

Nový dievčenský idol?

Keď sa Andrého opýtate, či pociťuje zvýšený záujem zo strany dievčat, s úsmevom vás „odbije“ odpoveďou „Momentálne ma zaujímajú  hudba a škola“. Avšak po vzhliadnutí videoklipu Ty ma máš v moci, bude každému jasné, že André ešte zlomí srdiečko nie jednej slečne.

Chce isť vlastnou cestou…

TeenegerAndré už vie, akej hudbe sa chce v budúcnosti venovať. „S mojím produkčným tímom, na ktorého čele stojí PAUL PROJECT, pripravujeme nové piesne. Počúvam veľa zahraničnej hudby, veľmi sa mi páči štyl a prejav Jaden Smithsa /syn Willa Smithsa/, ktorý okrem skvelej hudobnej produkcie dáva mladým ľudom aj posolstvo, a to je pre mňa ako interpreta veľmi dôležité“.

To Top