V Bunkri sa chystá opäť menší HUMBUK pre mladé kapely!

0
1
views

Ste zohratí a viete kvalitne zahrať 45 minútový set na jednu šupu? Chcete kvalitnú štúdiovú nahrávku? Prihláste sa do projektu HUMBUnKer. Jedného z vás pozveme do Radia Bunker na privátny koncert, ktorý bude naživo vysielaný z Radia Bunker profesionálne nahratý, zmastrovaný a spolu s videom následne prezentovaný cez naše online kanály a na weboch našich spolupracujúcich partnerov.

Chceš sa projektu HUMBUnKer zúčastniť? Pošli nám link, kde si môžme vypočuť vašu muziku a my následne po posúdený či spĺňa podmienky pridáme tvoju kapelu do verejného hlasovania v tomto FB evente formou ankety. Kapely začneme do ankety pridávať 1.5.2016 kedy sa spustí verejne hlasovanie.

Mail s kontaktom a linkom na verejný profil kapely, kde je možné vypočuť vašu tvorbu posielajte na humbunker@godot.sk.

Projekt nie je určený pre hudobné zoskupenia, ktoré sú už dostatočne prezentované a známe, ale má zámer objavovať nových talentovaných interpretov hlavne menšinových žánrov.

Podmienky účasti:

Vlastné autorské skladby aj texty. Minimálne 6 skladieb. Ovládanie nástrojov na veľmi dobrej úrovni. Nepoužívanie nahratých samplov, ale výhradne skutočné použitie každého nástroja. Kapela nie je hrávaná v FM rádiách. Zameranie kapely a jej texty nešíria žiadnu formu nenávisti, alebo xenofóbie.

Viac informácií nájdete na: https://www.facebook.com/events/1318465098180445