Kapely

The Butchers neprestávajú koncertovať ani na zimu!

Šamorínska kapela The Butchers neprestáva s koncertovaním ani v posledných mesiacoch tohto roku. V prvom rade treba spomenúť vystúpenie v dunajsko stredskom Soul Hunter hudobnom klube, ktorý sa uskutoční 6.-ho decembra. Vystúpia tu ešte aj Motorhead Tribute a Rockefellas, čiže je sa na čo tešiť. Vstupné budú 2 eurá.

Chlapci chystajú aj dva akustické koncerty. Prvý bude 21.-ho novembra v bratislavskom Music Gallery u Dežmára, kde najprv vystúpia bratia Hushegyiovci, a potom sa, čo sa pár piesní týka, kapela predstavý aj v plnej zostave. Akciu organizuje F51 Brain Factory.

V Šamoríne ich bude počuť v Pizzerii Al Forno, a to 20.-ho decembra, tiež vo forme pohodového, akustického koncertu.

Kapela momentálne znovu hľadá nového bubeníka. György „Félix“ Mózes, ktorý nahradil Zola Petrákoviča, sa rozhodol, že opustí kapelu kvôli nedostatku času, pretože s jeho hlavným hudobným projektom, menom Crux, koncertujú čoraz viac. A aké sú plány chlapcov do budúcna? Začiatkom nasledujúceho roka by chceli vystúpenia obmedziť na minimum, lebo hlavným cieľom bude sústredenie sa na písanie nových skladieb, z ktorých by vznikol ich nasledujúci album.

To Top