Novinky zo sveta hudby

Bývalý frontman Oasis vydáva druhý sólový album

Niekdajší frontman Oasis si akoby po rozpade domovskej kapely vybral oddychový čas. Nedarilo sa mu a s jeho hudobnou kariérou to vyzeralo všelijako.

Veľký návrat oslávil až v októbri 2017 so sólovým debutom As You Were. Album bol skvelo prijatý a tak niet divu, že sa na novinke Why Me? Why Not. obklopil tým istým tímom spolupracovníkov a znovu vsadil predovšetkým na producentov a skladateľa Grega Kurstina a Andrewa Wyatta.

Obaja mali veľký podiel na Gallagherovom reštarte a s oboma si spevák umelecky veľmi dobre rozumie. Dôkazom je jedenásť nových pesničiek.

V britských médiách zbiera album Why Me? Why Not. slová chvály a uznania. Mojo, Q, Independent, NME, Clash Music, títo všetci sa zhodujú v hodnoteniach a udeľujú polepšenému búrlivákovi skvelých 80%.

Podľa nich ide o Gallagherov triumf. Na konci prvého týždňa bude Why Me? Why Not. útočit na vrchol britského rebríčka. A zároveň sa dozvieme, či sa Liamovi podarí na ostrovoch prekonať rekordné čísla predaja As You Were.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE