Novinky zo sveta hudby

Call me Steve priniesli Carpathia Grand Prix na Slovensko!

V týchto dňoch sa Poľskom Rzeszowe uskutočnil daľší ročník súťažného hudobného festivalu Carpathia Grand Prix.

O túto cenu sa uchádzalo 24 sólových interpretov a hudobných skupín z 10 Európskych štátov.Víťazným projektom sa na základe hlasovanie poroty stal Slovenský hudobný projekt CALL ME STEVE za ktorým stoji spevák, skladateľ a multiinštrumentalista Laco Rychtárik.

Ďalšími hudobníkmi, ktorí na súťaži tento projekt zastupovali boli bubeník Tomi Takács, Basgitarista Tibor Greškovič a gitarista Jimi Cimbala, ktorý nám o projekte povedal:”Osobne mám veľmi rád kombináciu elektroniky a gitár.

Sám sa takejto hudbe venujem a preto som o svojej účasti v tomto projekte ani na chvíľu nezapochyboval a ponuku rád prijal.”Ako nám leader projektu Laco Rychtárik prezradil snažil sa postaviť takú zostavu hudobníkov o ktorej bol presvedčený, že bude výborne spolu fungovať ako na pódiu, tak aj mimo neho.

To, že mu tento zámer vyšiel potvrdzuje aj manažérka projektu Dominika Rychtárikova podľa ktorej už v prípravných fázach bolo zrejmé, že Laco  vsadil pri výbere na skutočnú kvalitu o čom svedčí aj konečné rozhodnutie poroty.

Laco Rychtárik: “Výhra nás veľmi teší a okrem nej sme si z Poľska priniesli aj veľké množstvo zážitkov, nové priateľstvá a kontakty. Výhru použijeme na daľšie práce na projekte.

“Ako nám prezradila manažérka projektu Dominika Rychtárikova v blízkej dobe sa môžme tešiť na nový singel z dielne Call me Steve s názvom LILLY, kde si okrem Laca Rychtárika zaspievala aj speváčka Lina Mayer. Víťaznú skladbu ALIVE si môžete vypočuť práve tu:  

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.