CAMPFEST oslavuje vo veľkom!

0
4
views

Kresťanský open air music festival CAMPFEST chystá pre svojich návštevníkov tento rok naozaj veľké veci. Na Ranči Kráľova Lehota sa bude oslavovať 1.-4. augusta 2013, nielen multižánrovým programom, ale aj duchovne bohatými zážitkami, hrami, priateľstvami a campingom.

Tohtoročný festival oslavuje svoje 15.narodeniny a  už dnes poznáme jedno z veľkých prekvapení zo zahraničia. Z Britských ostrovov sa predstaví Graham Kendrick – najvplyvnejší skladateľ a spevák našej generácie. Práve jeho zásluhou poznáme skladby ako Shine, Jesus, shine (Svieť, Ježiš, svieť), Is Anyone Thirsty? (Je niekto z vás smädný?) a ďalšie piesne, ktoré sa stali hymnami pre uctievačov po celom svete. Za svoju tvorbu získal niekoľko významných hudobných ocenení a okrem hudby sa venuje aj misijnej a charitatívnej činnosti.

Momentálne prebieha predpredaj vstupeniek na celý festival len za výhodných 18€. Lístky, aj všetky doplňujúce informácie, sú dostupné na oficiálnom webe www.mpks.sk/campfest.  V prípade záujmu podporiť festival vlastnými silami, je pre chlapcov možnosť prihlásiť sa ako dobrovoľník – registrácia práve prebieha, prihlasovací formulár je rovnako dostupný na oficiálnej stránke.

Toto všetko – a oveľa viac! – zažijete 1.- 4. augusta na CAMPFESTE 2013!

Oficiálny web: http://mpks.sk/campfest/

Pripravila: Michaela Paštrnáková