Viac...

CD kompilácia ROCK 4 ALL na svete!

Agentúra Vision SD Pictures v spolupráci s Jánom Špaňom,  časopisom Hammer World a rádiom MotorosHang vydáva v poradí 9. CD kompiláciu nezávislých muzikantov s názvom ROCK 4 ALL – Radio Hits Vol.9. 14 prevažne rockových peciek v exkluzívnom zložení kapiel z rôznych kútov Slovenska a Maďarska dokazuje kvalitu dnešnej nezávislej hudobnej scény.

da94cbeff56cfda50785df477941308bkapela Poison Candy

CD otvára kapela Poison Candy a ich našľapaný Too Late. Dôvodom pre vznik Poison Candy sú prevažne kapely 70. a 80. rokov, ktoré dokázali strhnúť fanúšikov nielen poriadnym rockovým nářezom, ale aj veľkolepou šou a neprehliadnuteľným imidžom vymykajúcim sa konvenciám. „Keďže nám v žilách koluje jed s názvom Rock ‘n’ Roll a zároveň sme schopné osladiť život každého rockera, pomenovali sme ju Poison Candy“.

Revoltage – to je posádka pirátskej lode na výprave za slobodou, ktorá prekonáva búrlivé oceány plné bleskov a hromobitia! K životu patrí hľadanie šťastia, ale tiež mystika a láska. Že je zbytočné podliehať zúfalstvu a nádej je tou správnou silou, toho sa držíme od prvého EP a o tom je skladba I BELIEVE. www.revoltage.co.uk

Leaving Speechless je úvodná pieseň najnovšieho albumu Relative Perspective od skupiny Gilotin. Do pesničky prispieva spevák Ketch Up zo skupiny Maddogx. Text je každopádne na zamyslenie, svojím poslaním osloví asi každého človeka.

Egon nasadil na CD svoj starší singel Heaven, jedná sa o pop-rockovú baladu inšpirovanú zvukmi 90tych rokov. Egon úspešne v zahraničí vydáva nie len single, ale aj posledný album Miracles a pripravuje materiál na nový album. Natočil 2 oficiálne videoklipy k piesňam ako Anger  a Fear. Spolupodieľala sa na tvorbe filmovej hudby k filmu Kotman 3.

Redneck Roadkill sa na CD predstaví s  južanským americkým country v podobe piesne Death for the Liver. Skupina bola založená v roku 2013, ale jej členovia mali už niekoľkoročné skúsenosti na hudobnej scéne so štýlmi ako rockabilly, blues alebo country. Keď máte záujem o kovbojskú, rockabilly, vidiecku alebo tirácku hudbu, kliknite na: www.redneckroadkill.eu.

Skupina MadDogX sa už po piaty krát predstavuje na kompilácii Radio Hits. Tento raz kapela prispela skladbou Liberation , ktorá pochádza z albumu Voices In My Head. Album bol nahraný v štúdiu Roland Grapow studio. O zvuk sa postaral sám veľký gitarový mág, svetovo známy Roland Grapow (ex-Helloween, toho času Masterplan), ktorý si na albume aj z chuti zahral. Spomínaný album si vybrali ako sprievodnú hudobnú tému tvorcovia polhodinového dokumentu o živote a kariére Arnolda Schwarzeneggera. Chlapci sa predstavili aj v maďarskej verzii programu X factor 2013: www.facebook.com. Formáciu uviedli vo viacerých TV a rádiách na Slovensku v Českej republike a Maďarsku. Kapela hrala na rôznych festivaloch a v kluboch so známymi hudobníkmi doma i v zahraničí.

Kapela Aylen’s Fall je rocková formácia, ktorá vznikla v apríli 2011 v Komárne, kedy nahrala niekoľko skladieb. Prvé dva  roky hrala prevažne prevzaté veci, hlavne Seattle sound, čo je aj cítiť na ich vlastnej tvorbe. Začiatkom roka 2013 kapela natočila svoje prvé video k skladbe Rebirth, ktorou sa prezentuje aj na tejto kompilácii. Kapela vystúpila na pódiách viacerých známych európskych klubov a festivalov ako Club 202 (Hun), Nu Spirit Club (SK) a Harley Davidson Open Road Fest (Hun). Aylen’s Fall sa prezentovala aj v Demovnici Rádia FM, kde dostala super kritiku od Oza Guttlera, bubeníka kapely Korben Dallas. www.aylensfall.com.

G.M.T. (Gábor, Miklós, Tibor – zakladatelia kapely) sú dynamické trioz Budapešti v Maďarsku. Táto hard rocková kapela skláňa poklonu zlatej ére Rock ’n Rollu s pridaním modernej  príchuti. Väčšina piesní sú ľahko stráviteľné a dobre počúvateľné. Technická zručnosť muzikantov je neodškriepiteľná, ako vraví kapela „ počúvame a hľadáme inšpiráciu vo viacerých hudobných žánroch ako free-jazz, metal či rock alebo fusion, pop…prakticky vo všetkom. Dúfame, že si pieseň na tomto CD obľúbite, vďaka za vypočutie. Sledujte maďarskú verziu  I Would Like To na našom youtube.

To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.