Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Čerešne ste takto ešte nepočuli: na toto video čakali fanúšikovia Filipa Jančíka už dlho!

 Notoricky známa pieseň Čerešne dostala opäť ďalší šat. Po viacerých verziách od hviezd aj hviezdičiek slovenskej populárnej hudby prichádza do éteru nespievaná verzia hitu z pera Milana Lasicu a Jara Filipa. Svoj vypredaný koncert na Bratislavskom hrade ním obohatil aj mladý huslista Filip Jančík.

Zaujímavou zmenou je tentokrát kombinácia šestnástich špičkových slovenských aj zahraničných hudobníkov, opernej speváčky a mladého ambiciózneho huslistu. Vystúpenie pod hviezdami nebolo výnimočné len pre svoju výpravu, ale aj istú éterickosť z prejavu speváčky. Nehovoriac o Jančíkovom virtuóznom výkone.

Ukázalo sa, že hoci sa Filip Jančík profiluje ako famózny hudobník s primárnym sústredením na filmovú hudbu, domácich fanúšikov si získa aj klasikou. Koniec koncov, Čerešne v jeho podaní sa v ten večer stali najobľúbenejšou piesňou, o čom svedčal neutíchajúci potlesk.

Reklama
INEKAFE už 1. júna zahrá svoju novú skladbu na koncerte v bratislavskej Umelke

Nočný koncert bol viac-menej bonusom, keďže sa lístky na dva denné koncerty 15. a 16. júna minuli veľmi rýchlo. Hudobník však pre každého, kto sa napriek trom šanciam nedostal na koncert, prináša aspoň pútavú audiovizuálnu spomienku.

Keďže čert a Filip Jančík nikdy nespia, už teraz sa hudobník pripravuje na ďalšie hudobné špeciality pre fanúšikov dobrej hudby.

Už na jar 2020 prinesie špeciálne akustické turné na netradičných miestach na Slovensku. Navyše, prvým sto fanúšikom, ktorí sa prihlásia na tomto linku daruje Filip špeciálne predmety a možnosť kúpiť si vstupenky ešte pred oficiálnym spustením predpredaja.

Reklama
Nový videoklip kapely Niečo Navyše vznikol vďaka fanúšikom

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Kapely

The Miženko Brothers pokračujú na letnej vlne a po roku opäť vydávajú nový singel. A ako svoje Voľno trávite Vy? Pred rokom mali fanúšikovia...

Správy

Mladý slovenský producent, DJ a skladateľ Dlugosh má na konte ďalší medzinárodný počin. Po tom, ako v minulosti zabodoval na vydavateľstve najlepšieho DJ-a sveta Dona Diabla,...

Novinky zo sveta hudby

Kapela Iron Maiden po šiestich rokoch vydala novú skladbu s názvom The Writing On The Wall, ktorú si môžete exkluzívne vypočuť. Metalová kapela nahrala...

Zaujímavosti

Hudobné trio z Košíc KATE EVANS, ktoré vzniklo len v júni tohto roka, vydáva svoj debutový singel About us. V obsadení spev, gitara a...