Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Čertovské Vianoce – Čerti z Rakúska v Bratislave a pochod čertov v Piešťanoch!

Tohtoročná zima bude naozaj čertovská! Po minuloročnom úspechu pochodu čertov v Piešťanoch dorazia Čerti na Slovensko hneď dvakrát! 

Už v nedeľu 9. decembra príde pekelná Show Čerti z Rakúska do Bratislavy. Hovorí sa, že na Slovensku žije veľa neposlušných detí. Slovenský čert na to už nestačí a tak si na pomoc zavolal tie najškaredšie stvorenia v Európe – Rakúskych čertov!

Vstupenky na podujatie Čerti z Rakúska v Bratislave nájdete PRIAMO TU!

Reklama

Bude to naozaj veľkolepé predstavenie a dorazí hneď niekoľko čertov, ktorých poznáte z Rakúskych sprievodcov a potrestajú hriešnikov za ich činy! Kto sa rád bojí, ten pri tom nesmie chýbať. Viac nájdete TU.

Nový album legendárnych The BUTTONS pokrstí 22. júna v Ateliéri Babylon český rocker Petr Janda!

Ďalším čertovským večerom bude Pochod čertov v Piešťanoch, ktorý si môžete pamätať aj z minulého roku, kedy bol na Slovensku po prvýkrát!

Piešťanské Vianočné trhy sa večer 15. decembra premenia na pekelný pochod čertov, ktorý si nemôžete nechať ujsť. Viac nájdete TU!

Reklama

Organizátori pripravili pre fanúšikov aj pekelný stan! Vstupenky do pekelného stanu nájdete PRIAMO TU!

Aktuálny článok: Krampus – Pochod čertov Piešťany, kontroverzné podujatie ktoré prilákalo viac ako 10 000 ľudí sa vracia!

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...

Kapely

Legendárna bigbítová skupina The BUTTONS vydáva nový album. CD The  BUTTONS & Friends vznikalo 10 rokov a kapela si na neho pozvala hviezdnych hostí. Na...

Koncerty

„Všetky skladby sveta“ – to je názov dynamickej novinky od kultovej kapely INEKAFE! Vratko Rohoň a spol v nej opisujú ako, kedy a za akých okolností vznikajú...