Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Čertovské Vianoce – Čerti z Rakúska v Bratislave a pochod čertov v Piešťanoch!

Tohtoročná zima bude naozaj čertovská! Po minuloročnom úspechu pochodu čertov v Piešťanoch dorazia Čerti na Slovensko hneď dvakrát! 

Už v nedeľu 9. decembra príde pekelná Show Čerti z Rakúska do Bratislavy. Hovorí sa, že na Slovensku žije veľa neposlušných detí. Slovenský čert na to už nestačí a tak si na pomoc zavolal tie najškaredšie stvorenia v Európe – Rakúskych čertov!

Vstupenky na podujatie Čerti z Rakúska v Bratislave nájdete PRIAMO TU!

Reklama

Bude to naozaj veľkolepé predstavenie a dorazí hneď niekoľko čertov, ktorých poznáte z Rakúskych sprievodcov a potrestajú hriešnikov za ich činy! Kto sa rád bojí, ten pri tom nesmie chýbať. Viac nájdete TU.

Ďalším čertovským večerom bude Pochod čertov v Piešťanoch, ktorý si môžete pamätať aj z minulého roku, kedy bol na Slovensku po prvýkrát!

Piešťanské Vianočné trhy sa večer 15. decembra premenia na pekelný pochod čertov, ktorý si nemôžete nechať ujsť. Viac nájdete TU!

Reklama

Organizátori pripravili pre fanúšikov aj pekelný stan! Vstupenky do pekelného stanu nájdete PRIAMO TU!

Aktuálny článok: Krampus – Pochod čertov Piešťany, kontroverzné podujatie ktoré prilákalo viac ako 10 000 ľudí sa vracia!

Reklama

Prečítajte si tiež:

Správy

V stredu 10.11.2021 sa fanúšikovia legendárneho Mekyho Žbirku dozvedeli smutnú správu. Spevák nás vo veku 69 rokov navždy opustil. Zanechal nám po sebe desiatky...

Kapely

Kapela DESMOD a Robo Šimko prichádza s nezvyčajným singlom! Je ňou pieseň „Je to v nás“, ktorú skupina urobila pre nitrianske volejbalistky a dnes si ju už viete...

Zaujímavosti

Slovenskí hudobní producenti Groovestudio vydali koncom minulého roku epický cinematický album Zephyrus, ktorého charakteristickou črtou sú silné témy, brilantná orchestrácia, anjelské zbory a v neposlednom rade...

Správy

Nezabudnuteľný spevák Petr Muk vydal v roku 2000 druhý sólový album Jizvy lásky, predajne najúspešnejší titul vo svojej sólovej diskografii. Práve v týchto dňoch vychádza jeho reedícia, a to...

Reklama